2024. május 19, vasárnap - Ivó, Milán

2023. Február 20. 15:38, hétfő | Helyi
Forrás: Tourinform

A mai napon elindult a licit!

Sterilszoba kialakításához kérnek segítséget a leukémiával küzdő félegyházi Tamási Izabella szülei.

Több hónapja szinte folyamatosan kórházban kezelik a másfél éves kislányt. Szeretnének otthon gyógyulni, melynek feltétele, a megfelelő higiéniai feltételek kialakítása.

Ehhez a gyűjtéshez szeretnénk a segítséget kérni!

A Matkói Szabadidő Sportklub elnöke, Török Tibor Zsolt a magyar labdarúgó-válogatott által dedikált focilabdát ajánlotta fel licitre.

• Kikiáltási ár: 30.000Ft
  • Licit lépcső: 2.000Ft

Aki segíteni szeretne Izabellának az megteheti:

• egyéni felajánlással az alábbi bankszámlaszámon: Szikoráné Tamási Bettina OTP Bank:11773322-01272686
  • A felajánlott labdára tett licittel, melynek határideje 2023.03.06. 24:00

Licitálni csakis a Tourinform /Kiskunfélegyháza/ oldalon hozzászólásként lehet!

A licit lezárását követő napon értesítjük a licit győztesét és az utalást követően eljuttatják a labdát.

A licitálás eredményességét minden nap nyomon követhetik a Rádió 1 Sirius - FM 91.1 (Kiskunfélegyháza) hallgatói.

A licitre felajánlott labda megtekinthető Kiskunfélegyházán a Tourinform irodában.

2024. Május 19. 10:58, vasárnap | Helyi

Hírek az Ótemplomból

Pünkösdvasárnap, a Szentlélek kiáradásának főünnepe – 2024. május 19.

2024. Május 17. 19:42, péntek | Helyi

A digitális dzsungelben is van létjogosultsága a grafikáknak

2024. Május 17. 10:17, péntek | Helyi

Erőszakkal akarta rávenni