2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

2016. Augusztus 10. 09:16, szerda | Helyi
Forrás: police.hu

A kiskunfélegyházi járőrök 10 percen belül elfogták

A kiskunfélegyházi járőrök 10 percen belül elfogták azt a férfit, aki a saját ruházata alá felvett, ellopott ruhaneműkbe rejtette a kozmetikai termékeket és szeszes italokat. (A kép illusztráció!)

Az egyik kiskunfélegyházi bevásárlóközpont munkatársa tett bejelentést arról 2016. augusztus 8-án 14 óra 50 perckor, hogy egy férfi fizetés nélkül akart távozni az üzletből. A biztonsági őr felszólította a lopott termékek átadására, azonban az elkövető elfutott. A kiskunfélegyházi járőrök a személyleírás alapján azonnal az ismeretlen tettes felkutatására indultak és 10 percen belül a közelben elfogták.

Sz. Zoltán ruházatának átvizsgálásakor előkerültek az eltulajdonított termékeket, amelyek egy részéről eltávolította az áruvédelmi eszközt. A 19 éves helyi lakost előállították a rendőrkapitányságra és - őrizetbe vétele mellett - lopás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt gyanúsítottként hallgatták ki a nyomozók.

A férfival szemben folytatott büntetőeljárást a rendőrök két nap alatt befejezték, a keletkezett iratokat bíróság elé állítási javaslattal küldték meg az illetékes ügyészségnek.

2024. Április 19. 15:23, péntek | Helyi

Muzsikál az erdő 2024

2024. Április 19. 15:20, péntek | Helyi

Marad az átlagosnál hűvösebb idő a hétvégén

2024. Április 19. 15:09, péntek | Helyi

Újabb Balázs Árpád AMI - Battyány iskolás diák sikere

2024. Április 19. 13:59, péntek | Helyi

Anyakönyvi hírek

Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.