Hírek
2015. Február 26. 09:42, csütörtök |
Bulvár
Forrás: femina
A kínos pillanat: Madonna tegnapi eséséről

Madonna hatalmasat esett a színpadon a tegnap esti gálán.A köpenye nem oldódott el, ebből lett a baj.
Madonna hatalmasat esett a színpadon a tegnap esti gálán. A köpenye nem oldódott el, ebből lett a baj.
Szerda este zajlott a londoni O2 stadionban a BRIT Awards zenei díjkiosztó gála, melyen egyebek közt Madonna is fellépett.
Az énekesnő produkciója volt a gála záróakkordja, a jelenlévők azonban hátborzongató pillanatoknak lehettek szemtanúi az élő előadás alatt.
Az 56 éves sztár éppen a Living For Love című dalát adta elő egy lépcsőn állva egy olyan ruhában, amihez hosszú köpeny-rész is tartozott.
Ám amikor a köpeny kötőjének elméletileg el kellett volna oldódnia, ahogy a táncosok húzni kezdték, ez nem történt meg, így Madonna elvesztette egyensúlyát és hátrafelé leesett a lépcsőn.
Bár az énekesnő arcán jól látszik a pánik az esés pillanatában, de szerencsére nem esett komolyabb baja.
Pár másodpercig kimaradt ugyan az ének, ám aztán levette a veszélyes ruhadarabot és befejezte az előadását, a nézők ovációjának közepette.
A fellépés után a Facebook-oldalán üzent a rajongóinak, hogy ne aggódjanak érte.
- A csodálatos köpenyem túl szorosan volt megkötve! De semmi sem állíthat meg és a szeretet tényleg felemelt. Köszönöm a jókívánságokat, rendben, jól vagyok! - írta.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 16. 07:36, szerda | Bulvár
MOHU: 15 milliós napi rekord született a visszaváltásban
Elérte a 15 milliót az automatáknál visszaváltott műanyag palackok, fémdobozok és üvegek száma a pünkösdi hosszú hétvége utáni kedden, ez csaknem 30 százalékkal több, mint az eddigi rekord.
2025. Július 14. 07:53, hétfő | Bulvár
Az Adriai-tenger egyik legrégebbi hajóroncsát fedezték fel Horvátországban
Vis szigetén, Komiza partjainál, 30-50 méteres mélységben fedezték fel az Adriai-tenger egyik legrégebbi hajóroncsát, egy görög kereskedelmi hajót a Kr. e. IV. századból - írta a Jutarnji List című napilap vasárnap.
2025. Július 13. 08:56, vasárnap | Bulvár
Magyarokat mentett meg egy görög sárkányszörfös - Videó
Apa és lánya sodródtak el, teljesen kimerültek, de végül megmenekültek.
2025. Július 11. 09:10, péntek | Bulvár
Befejeződött a Magyar Nemzeti Bank aranytartalékának ellenőrzése
Befejeződött a Magyar Nemzeti Bank (MNB) aranytartalékának ellenőrzése; a Magyarországon őrzött 94,73 tonna aranytartalék kifogástalan állapotban van - közölte az MNB csütörtökön a Facebook oldalán.