2024. április 29, hétfő - Péter

2015. December 12. 16:16, szombat | Helyi sport
Forrás: Juhász Tamás

A félegyházi tornászok versenysorozata ismét elkezdődött

A lányok 2015. december 5-én szombaton a fővárosban jártak a XIX. Rákoskerti Kupán.

76 csapat között megtalálhatóak voltak olyan nagy tornászmúltú városok, mint Budapest, Veszprém, Velence, Kecskemét, Siófok.

A mieink I. korcsoportban a dobogó 3. fokára állhattak fel, míg a nagyok, III-IV. korcsoportos csapatban a 8. helyet érték el, egyéniben Siber Szófia az igen előkelő 5. helyet.

A csapat tagjai:

I. korcsoport: Kovács Nikolett, Horváth Hanna, Szabó Róza, Somogyi Petra, Palásti Enikő
III-IV. korcsoport: Retkes Dorka, Nagy-Pál Eszter, Siber Glória, Gombás Bora, Siber Szófia

2015. december 11-én pénteken Kalocsán rendezték meg az “ÖCSI BÁCSI” Kupát, melyen 2 ill. 3 fős csapatok mérték össze tudásukat.

A félegyházi tornász palánták az I. korcsoportban két csapattal is versenybe szálltak, ahol az “A” csapat (Horváth Hanna, Szabó Róza, Somogyi Petra) a dobogó legfelső fokára állhatott fel, míg a “B” csapat (Csedreki Fanni, Palásti Enikő) a 4. helyet érte el.
A III-IV. korcsoportban (Nagy-Pál Eszter, Siber Glória, Gombás Bora, Siber Szófia) az erős mezőny és a rontások ellenére a 4. helyet sikerült elcsípnie a félegyháziaknak.
Egyéni eredmények: I. korcsoport egyéni összetett: I. hely Somogyi Petra, II. hely Horváth Hanna
III-IV. korcsoport egyéni összetett: II. hely Siber Szófia

A tornászlányok edzője: Juhász Tamás

2024. Április 29. 09:22, hétfő | Helyi sport

Újabb magyar bajnoki címet szerzett Czakó Zoltán

Abonyban került megrendezésre az U17-es Szabadfogású és Női Országos Bajnokság, egyben Varga János Emlékverseny.

2024. Április 25. 19:43, csütörtök | Helyi sport

Félegyházi siker a szombathelyi SPARTAN versenyen

2024. április 13-án került megrendezésre Szombathelyen a SPARTAN Közép-Európai Régió versenysorozatának következő állomása, ahol Kiskunfélegyházát a 18 éves Szekeres Norbert képviselte.

2024. Április 24. 16:45, szerda | Helyi sport

Dobos Eszter eredményesen szerepelt a hétvégén

2024. Április 23. 19:53, kedd | Helyi sport

Ezüstérmet nyertek a platános asztaliteniszező lányok