2024. április 18, csütörtök - Andrea

2021. December 07. 11:54, kedd | Helyi
Forrás: F. Adrienn

A félegyházi erőemelők szép eredménnyel zárták a Mikulás Kupát

Mint ahogy arról már korábban beszámoltunk, december 4-én Mikulás Kupát rendeztek a Constantinum Intézmény Sportcsarnokában, ahol fekvenyomás, felhúzás és bicepsz versenyszámokban méretteték meg magukat a nevezők.

Az egész napos sportesemény zárásaként az ünnepélyes eredményhirdetéskor Freimann Sándor, a Magyar Professzionális Erőemelő Liga elnöke bejelentette, hogy Kiskunfélegyháza adhat otthont 2022-ben a WPC Európa-bajnokságnak.

Ez az óriási lehetőség Patyi Zoltán fő szervezőnek és segítő csapatának köszönhető, hiszen eredményes munkájuk gyümölcseként az elmúlt években számos színvonalas versenynek adhatott otthont városunk.

Az EB-t a tervek szerint 2022. június 15. és 19. között rendezik meg a Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnokban.

Az ünnepélyes bejelentést követően átadták a Mikulás Kupa megérdemelt díjait a legeredményesebb versenyzőknek.

Félegyházi versenyzők eredményei:

• Gubicza Pál (Felhúzás 1. hely, Bicepsz 1. hely)
  • Kocsis Csilla (Bicepsz 1. hely)
  • Bajzák György (Fekvenyomás 6. hely, Bicepsz 3. hely)
  • Patyi Bettina (Felhúzás 2. hely)
  • Csordás József (Felhúzás 1. hely, Bicepsz 2. hely)
  • Csordás Máté (Bicepsz 4. hely)
  • Dukai Richárd (Fekvenyomás 3. hely, Bicepsz 3. hely)
  • Fekete Vendel (Fekvenyomás 1. hely, Bicepsz 1. hely)
  • Tóth Mariann (Fekvenyomás 1. hely)
  • Krisztin Csaba (Felhúzás 1. hely
  • Kertész Zsuzsanna (Fekvenyomás 2. Hely, Bicepsz 1. hely)
  • Jakab József (Fekvenyomás 7. hely)
  • Jámbor Philipp (Fekvenyomás 3. hely, Bicepsz 4. hely)
  • Szabó István (Fekvenyomás 2. hely)

(Nyitófotó: Félegyházi Közlöny / G.Z.)

2024. Április 18. 08:00, csütörtök | Helyi

Szép eredmények a Tudásbajnokságon

A Batthyány Lajos Általános Iskola tanulói közül sokan részt vettek a Tudásbajnokság fordulóiban, közülük többen továbbjutottak a Bács-Kiskun vármegyei fordulóba. Sok szép eredményről számolhatunk be.

2024. Április 17. 19:05, szerda | Helyi

Élénkül a gasztroturizmus Magyarországon a szakértők szerint

Élénkül a gasztroturizmus Magyarországon, egyre többen érkeznek az országba azért, hogy megismerjék a magyar konyha remekeit

2024. Április 17. 15:38, szerda | Helyi

Ujjé a Ligetben nagyszerű

A MEDVE Matek szervezői abban hisznek, hogy izgalmas és élvezettel teli szellemi kihívásokon keresztül bárki közelebb kerülhet a matematika világához.

2024. Április 16. 17:27, kedd | Helyi

Dobogós eredmény országos angol versenyen

Kiemelkedő eredményeket értek el a mórások a HEBE Kft. angol nyelvű országos egyfordulós levelezős egyéni és csapatversenyén.