2024. április 27, szombat - Zita

2016. Március 02. 18:07, szerda | Helyi
Forrás: Csollár Géza

A Dél-Alföld legjobbjai között a Józsefes diákok

A Kiskunfélegyházi József Attila Általános Iskola tanulói a Dél-Alföldi régió környezetvédelmi versenyéről az 5. helyezést hozták el.

Lezajlottak a Curie környezetvédelmi emlékverseny területi döntői hazánkban és a határainkon túl. A Szentesen február 13-án megtartott Curie környezetvédelmi területi versenyen a három dél-alföldi megyéből öt korcsoportban több mint négyszáz fő versenyző vett részt.

A Kárpát-medencei döntővel záruló Curie Környezetvédelmi Emlékverseny Szentesi területi döntőjébe a Kiskunfélegyházi József Attila Általános Iskola 7 csapata jutott be a levelező fordulók eredményei alapján.

Az 5-6. évfolyamon az előkelő V. helyezést érte el egyik csapatunk, melynek tagjai: Slezák Benjámin, Kovács Bálint.

Felkészítő tanáruk: Vásárhelyiné Ficsór Katalin.

A 7-8. évfolyamon szintén az V. helyezést érte el. Tagjai: Bálint Levente, Bertók Ádám, Bujdosó Gergő.

Felkészítő tanáruk: Csollár Géza.

2024. Április 27. 08:39, szombat | Helyi

Szép eredményeket értek el a batthyanyisok a Platán Futáson

2024. Április 27. 08:20, szombat | Helyi

Természetismereti versenyen jeleskedtek a platánosok