2024. május 19, vasárnap - Ivó, Milán

2023. Április 25. 10:00, kedd | Helyi
Forrás: batthyanysuli.hu

A Batthyány Iskola idén ünnepli fennállásának 50. évfordulóját

A jeles alkalom tiszteletére ünnepségsorozatot terveznek jubileumi hangverseny, iskolatörténeti kiállítás és osztálytalálkozók rendezésével.

Várják azon osztályok jelentkezését, akik együtt szeretnének ünnepelni. Időpont: 2023. május 13. szombat.

Ezen a napon 9 órakor megnyitják az iskola épületét az osztálytalálkozók résztvevőinek, majd 15 órától kezdődően az iskola jubileumi hangversenyén lehet részt venni, melynek helyszíne a Kiskunhalasi Szakképzési Centrum Kiskunfélegyházi Kossuth Lajos Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium tornacsarnoka. (6100 Kiskunfélegyháza, Kossuth L. u. 34.)

19 órától vacsorával egybekötött zenés estén adnak helyet az osztálytalálkozók zárására a Batthyány iskola aulájában. A vacsorajegy ára: 5 000 Ft.

Jelentkezési határidő: 2023. május 02.

A hangversenyre a belépés ingyenes.

A Batthyány Lajos Általános Iskola tantestülete kéri az osztálytalálkozókat szervező társaságok képviselőit, jelezzék minél hamarabb a jelentkezők végleges létszámát személyesen az iskola titkárságán vagy a 76/466-783 telefonszámon dr. Hegedűsné Kállai Judit intézményvezető-helyettesnél!

Támogatói szándékukat szintén a fenti telefonon jelezhetik vagy közvetlenül utalhatnak támogatói számlánkra: 11732071 – 23263394 számlaszámra.

Szeretettel várja minden kedves volt tanítványát a Batthyány Lajos Általános Iskola tantestülete.

2024. Május 19. 10:58, vasárnap | Helyi

Hírek az Ótemplomból

Pünkösdvasárnap, a Szentlélek kiáradásának főünnepe – 2024. május 19.

2024. Május 17. 19:42, péntek | Helyi

A digitális dzsungelben is van létjogosultsága a grafikáknak

2024. Május 17. 10:17, péntek | Helyi

Erőszakkal akarta rávenni