2024. április 25, csütörtök - Márk

2014. Június 14. 20:45, szombat | Helyi
Forrás: Félegyházi Közlöny

60 évről szól a kiállítás a József Attila Iskolában

Bensőséges hangulatú megnyitót követően, a látogatók ismerősök és önmaguk fotóit keresték a tablókon.

Az iskola történetét, a kirándulásokat, a kulturális életet bemutató tablók mellett néhány pillanatképen is megakadt a többnyire régi diákokból álló közönség tekintete. Külön emlék-vitrint állítottak az iskola egykori magyar- és történelem szakos tanárának, Fekete Pálnak, és az első emeleti aulában megtalálhatók a tanulók tűzzománc munkái és oklevelei is. Egy osztályterem falai mellett régi tablók sorakoznak, és sok-sok, jól megérdemelt serleg, kupa.

Mester Ernő iskolaigazgató a Félegyházi Közlöny kérdésére elmondta, hogy azért nem a tanévben került sor a kiállítás megrendezésére, mert nem volt rá idejük, és különben sem annyira a mai tanulók számára érdekes ez a 60 év, hanem akik egy-egy szeletét személyesen megélték.

2024. Április 25. 21:11, csütörtök | Helyi

105. születésnapját ünnepelte Erzsike néni

Kiskunfélegyháza legidősebb polgára betöltötte 95. életévét.

2024. Április 25. 19:54, csütörtök | Helyi

Anyakönyvi hírek

Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.

2024. Április 24. 14:04, szerda | Helyi

Gyermekrajzpályázatot hirdet a MÁV a balesetek megelőzése érdekében

2024. Április 24. 12:16, szerda | Helyi

Idén is megrendezik a Fülemülék éjszakája programsorozatot