2021. November 15. 09:54, hétfő | Helyi sport
Forrás: Szabó József

3 arany és 4 bronzérem született a Balla József Emlékversenyen

Igazi birkózó ünnepnek voltak részesei azok, akik részt vettek a Kecskeméti Sportiskola Birkózó Szakosztálya által rendezett Balla József Emlékversenyen.

Szombaton, a Mercedes Kosárakadémia megtelt birkózókkal és szurkolókkal, szinte kicsinek bizonyult a hatalmas terem. A rendezvényen megjelent Lőrincz Tamás olimpiai, világ és Európa-bajnok is.

A magas színvonalú versenyre több mint 350 kis birkózó érkezett 6 korosztályban az ország minden részéről, illetve a határon túlról is, Lengyelországból, Németországból, Szerbiából, Szlovákiából és Csehországból.
Természetesen a félegyházi birkózók is részt vettek a rangos eseményen, méghozzá sikeresen: 3 arany és 4 bronzérmet sikerült szerezni.

Aranyérmesek:
Nagy Hunor 9 évesen már számos versenyen ért el sikereket, ezúttal sem talált legyőzőre a -36 kg-os súlycsoportban.

Bárány-Almási Tamás kinőtte régi súlycsoportját. Az új, 76 kg-os kategóriában remekül mutatkozott be, ugyanis többek között legyőzte a ferencvárosiak országos bajnokát is.

Czakó Zoltán mindössze 85 kg-osan a nehézsúlyúak között próbált szerencsét. Nála 30-40 kg-mal nehezebbeket is legyőzött.

Bronzérmesek:
László Eszter a 6-7 évesek és Bene Zsombor a 8-9 évesek között.

Hideg Zita a 46 kg-os fiúk között remek győzelmek révén feljutott a dobogó harmadik fokára, ikertestvére, Hideg Balázs négy győzelemmel és egy vereséggel pedig a -42 kg-ban lett harmadik.

Bene Ivett ötödik lett az 50 kg-osok között.

2024. Április 22. 11:36, hétfő | Helyi sport

A hétvégén is bizonyítottak a félegyházi birkózók

A hétvégén válogatott versenyzőink mérettették meg magukat különböző nemzetközi versenyeken határon innen és túl.

2024. Április 09. 16:16, kedd | Helyi sport

Áprilisi éremeső a Koppányoknál

2024. április 06-án a Kiskunfélegyházi Reptéren versenyeztek a Koppányok. A versenyt mely a 2024-es Sólyompróba sorozat 2. állomása volt, a KHTK Fénypárduc Íjász Szakosztálya szervezte.

2024. Április 09. 12:27, kedd | Helyi sport

Czakó Zoltán kijutott a Európa-Bajnokságra

Már biztosan megszerezte a válogatott mezt Czakó Zoltán, a Kiskunfélegyházi Birkózó SE versenyzője.