Városlista
2024. március 4, hétfő - Kázmér

Hírek

2023. Szeptember 29. 12:17, péntek | Helyi sport

Teljes a Spartan Trifecta érem

Teljes a Spartan Trifecta érem

A kiskunfélegyházi triatlonos kiváló teljesítményével gyűjtötte be a Spartan Race 3 darabos éremkollekcióját.

2023. július 29-én visszatért Vác városába a Spartan CEU regionális sorozat következő állomása, a Sprint futam. A Sprint futam 5 km-es, 20 akadályból álló kihívás. Ezen a távon a gyorsaság és az akadályok intenzitása a kihívás a versenyzők számára.

Szekeres Norbert a kiskunfélegyházi 3K Sportegyesület triatlonistája az első futamok egyikében, a 08:10-kor indult. Az első pár km-en keresztül Norbi az élmezőnyben volt, de sajnos a dárdadobás most nem hozott szerencsét, a dárda kiszédült a táblából. Az ezért kapott büntetés sajnos elég volt ahhoz, hogy az élmezőnyben lévő versenytársak olyan előnyre tegyenek szert, amit már a táv rövidsége miatt nem tudott behozni, a többi akadály hibátlan teljesítése ellenére sem. Norbi így korcsoportjában negyedik legjobb magyarként a 7. helyen végzett, mellyel megszerezte a Spartan Trifecta harmadik darabját.

A nyári pihenő után 2023. októberében Komlón rendezik meg a következő versenyt, ahol ismét lehet teljesíteni minden távot.

Ezek érdekelhetnek még

2024. Március 01. 13:50, péntek | Helyi sport

Szárnyal a Koppányok Tűzmadara

„Magyarnak lenni, büszke gyönyörűség”

2024. Február 26. 12:00, hétfő | Helyi sport

Ismét ragyogó eredmények a félegyházi birkózóknál

Kiváló eredményeket értek el a Kiskunfélegyházi Birkózó SE versenyzői külföldön.

2024. Február 19. 13:57, hétfő | Helyi sport

Harmadik alkalommal rendezték meg a dr. Varga Béla Emlékversenyt Félegyházán

A Városi Sportcsarnokban U20-as nemzetközi válogatót rendeztünk, mellette 7-8-9 éveseknek is egy megmérettetést.

2024. Február 19. 12:58, hétfő | Helyi sport

A Jogging Plus versenyzői kiválóan teljesítettek az úszás diákolimpia döntőn Kecskeméten

A Magyar Diáksport Szövetség megbízásából 2024. február 14-án került megrendezésre a 2023/2024. tanévi úszás diákolimpia vármegyei döntő Kecskeméten „B” kategóriában.