2024. május 19, vasárnap - Ivó, Milán

2023. Szeptember 29. 12:17, péntek | Helyi sport

Teljes a Spartan Trifecta érem

A kiskunfélegyházi triatlonos kiváló teljesítményével gyűjtötte be a Spartan Race 3 darabos éremkollekcióját.

2023. július 29-én visszatért Vác városába a Spartan CEU regionális sorozat következő állomása, a Sprint futam. A Sprint futam 5 km-es, 20 akadályból álló kihívás. Ezen a távon a gyorsaság és az akadályok intenzitása a kihívás a versenyzők számára.

Szekeres Norbert a kiskunfélegyházi 3K Sportegyesület triatlonistája az első futamok egyikében, a 08:10-kor indult. Az első pár km-en keresztül Norbi az élmezőnyben volt, de sajnos a dárdadobás most nem hozott szerencsét, a dárda kiszédült a táblából. Az ezért kapott büntetés sajnos elég volt ahhoz, hogy az élmezőnyben lévő versenytársak olyan előnyre tegyenek szert, amit már a táv rövidsége miatt nem tudott behozni, a többi akadály hibátlan teljesítése ellenére sem. Norbi így korcsoportjában negyedik legjobb magyarként a 7. helyen végzett, mellyel megszerezte a Spartan Trifecta harmadik darabját.

A nyári pihenő után 2023. októberében Komlón rendezik meg a következő versenyt, ahol ismét lehet teljesíteni minden távot.

2024. Május 13. 12:49, hétfő | Helyi sport

Pünkösd havát is versenyzéssel kezdték a Koppányok

2024. május 4-én a Kecskeméti Íjászegyesület a Műkertvárosi Sportcentrumban rendezte meg az történelmi örömíjász versenyét, gyönyörű erdős, tavas, madár csicsergős környezetben.

2024. Május 03. 16:54, péntek | Helyi sport

Koppányok áprilisa a hagyomány, a kultúra és a sport körül

2024 április 21-én rendezte soron következő versenyét a gúnyhatáron túli Horgoson a Magyarkanizsai Íjász Kör.

2024. Április 29. 09:22, hétfő | Helyi sport

Újabb magyar bajnoki címet szerzett Czakó Zoltán

Abonyban került megrendezésre az U17-es Szabadfogású és Női Országos Bajnokság, egyben Varga János Emlékverseny.

2024. Április 25. 19:43, csütörtök | Helyi sport

Félegyházi siker a szombathelyi SPARTAN versenyen

2024. április 13-án került megrendezésre Szombathelyen a SPARTAN Közép-Európai Régió versenysorozatának következő állomása, ahol Kiskunfélegyházát a 18 éves Szekeres Norbert képviselte.