2024. május 4, szombat - Mónika

2023. Szeptember 05. 10:30, kedd | Helyi

Várják a kiállítók jelentkezését a KISKUN EXPO-ra

Kiskunfélegyháza 2024-ben ünnepli várossá nyilvánításának 250. évfordulóját. Ennek alkalmából Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata egy régi, kedves hagyományt kíván újra feleleveníteni 2024. május 24. és 26. között.

A KISKUN EXPO egy több évtizedes múlttal rendelkező hagyományőrző rendezvény folytatása, melyet már 2021. évben megvalósítottunk. Szeretnénk újra bemutatni városunk és a környékbeli kistérségek kiemelkedő értékeit, ipari és mezőgazdasági cégeit, vállalkozóit, kézműveseit, civil szervezeteit, őstermelőit, intézményeit, az itt és a környéken élő emberek munkáját.
1934-ben adott otthont a város az első KISKUN EXPO eseményeinek, amit már akkor azzal a céllal rendeztek meg, hogy reprezentálják a kiskun város gazdagságát, iparát úgy materiális javakban, mint szellemi értékekben.

A Kiskun Expo programsorozatára várjuk minden kedves érdeklődő jelentkezését!

A Kiskun Expo helyszínei: Városi Sportcsarnok, Izsáki út, Izsáki úti Hangár

A bemutatkozáshoz ingyenesen bocsátjuk a kiállítók rendelkezésére a (3m x 2m) pavilonokat.

Jelentkezési határidő: 2023. november 03.
Jelentkezés, információ: Keresztes Tünde kulturális referensnél
(Elérhetőségek: 0620/257-2540, tundi@kiskunfelegyhaza.hu)
Jelentkezési lapok elérhetősége: www.kiskunfelegyhaza.hu, Kossuth u. 1. (információs pult)

Fotó: kiskunexpo.hu

2024. Május 03. 14:29, péntek | Helyi

2024. Május 03. 13:19, péntek | Helyi

2024. Május 03. 13:11, péntek | Helyi

Az erőszak nem megoldás

Vascsővel ment behajtani a tartozást egy 30 éves kiskunfélegyházi férfi.

2024. Május 03. 12:11, péntek | Helyi

Városalapítók Hete Hagyományőrző és Kulturális Fesztivál