2024. április 25, csütörtök - Márk

2020. Október 15. 15:25, csütörtök | Helyi
Forrás: Szerk.

2020. Autómentes Nap – Rajzpályázat eredménye

Az Európai Mobilitási Hét keretében egy rajz- és fotópályázatot írt ki Kiskunfélegyháza az óvodások és általános iskolások számára 2020. szeptember elején.

Az Európai Mobilitási Hét témája a gyaloglás és a nem motorizált közlekedés, mottója pedig a: „Sétálj velünk!”„Sétál a család”volt.

A pályázatra közel 50 mű érkezett, amelyek közül a szakmai zsűri kiválasztotta a 20 legjobb alkotást.

A Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság Balesetmegelőzési Bizottsága, a Nor-Bike Kerékpár Szaküzlet és Szerviz, valamint a Kiskunfélegyházi Tourinform Iroda által összeállított ajándékcsomagot a következők kapták:

Általános iskolások:

1. Vidéki Anna 8. a - Platán Iskola
2. Vidéki Luca 8. a – Platán Iskola
3. Juhász Emma 8. b – Platán Iskola
4. Patyi Amira Renáta 6. b – Dózsa Iskola
5. Berki Fanni 7. a – Dózsa Iskola
6. Jellinek Levente 8. a – Platán Iskola
7. Herédi Helga 4. b – Platán Iskola
8. Kálmán Frigyes 6. b – Dózsa Iskola
9. Kovács Nikolett 8. b – Dózsa Iskola
10. Rekedt-Nagy Petra 4. b – Platán Iskola
11. Holló Brigitta 8. a – Platán Iskola
12. Némedi Flóra 6. b – Dózsa Iskola
13. Bartelmess Emma 4. b – Platán Iskola

Az általános iskolások ajándékaikat a Nor-Bike Kerékpár Szaküzlet és Szerviz üzletben (Halasi út 2.) nyitva tartási időben október 16-tól vehetik át.

Óvodások:

1. Nagy Nóra - Constantinum Intézmény
2. Szabó Kitti - Móra Utcai Óvoda
3. Tóth Flóra - Dózsa Óvoda
4. Kis Eszter - Dózsa Óvoda
5. Tóth Árpád - Nagyszőlő Úti Óvoda
6. Bitó-Galló Petra - Dózsa Óvoda
7. Szabó Dorina - Nagyszőlő Úti Óvoda

Az óvodások ajándékaikat a Tourinform Irodában (Városháza épületében) vehetik át október 16-tól.

A zsűri és a támogatók a különdíjat Jellinek Levente, a Platán Iskola 8. a osztályos tanulójának ítélték.

Felkészítő tanár: Tarjányi Xénia

2024. Április 24. 14:04, szerda | Helyi

Gyermekrajzpályázatot hirdet a MÁV a balesetek megelőzése érdekében

2024. Április 24. 12:16, szerda | Helyi