2024. április 26, péntek - Ervin

2019. November 29. 12:51, péntek | Helyi
Forrás: Adrienn

A Darvas iskola diákjai is megkapták biztonsági felszereléseiket

Mint ahogy azt korábban megírtuk a Béke Egy Mosollyal Kezdődik Alapítvány jótékonysági rendezvénnyel gyűjtött össze 562 db gyermek láthatósági mellényt és fényvisszaverő prizmát.

Az alapítvány Bring The Light and Follow The Flow! szlogennel megszervezett koncertjének köszönhetően összegyűlt biztonsági felszereléseket november 27-én (szerdán) Wolnerné Vidéki Szilvia vette át a József Attila és a Platán Általános Iskola képviseletében Papp Anettől, a Béke Egy Mosollyal Kezdődik Alapítvány „anyukájától”.

Ma (november 29-én) pedig a Darvas József Általános Iskola tanulói is megkapták a fényvisszaverő mellényeket és prizmákat. Az iskola képviseletében Mester Mónika igazgatóhelyettes asszony vette át a dobozt.

(Fotó: Papp Anett facebook-oldala)

2024. Április 26. 13:44, péntek | Helyi

„Te szedd” akció!

2024. Április 25. 21:11, csütörtök | Helyi

105. születésnapját ünnepelte Erzsike néni

Kiskunfélegyháza legidősebb polgára betöltötte 95. életévét.

2024. Április 25. 19:54, csütörtök | Helyi

Anyakönyvi hírek

Az alábbiakban legfrissebb anyakönyvi híreinket olvashatják.

2024. Április 24. 14:04, szerda | Helyi

Gyermekrajzpályázatot hirdet a MÁV a balesetek megelőzése érdekében