Hírek
2018. Március 18. 19:16, vasárnap |
Helyi
Forrás: bacs.katasztrofavedelem.hu
Kigyulladt egy személygépkocsi Kiskunfélegyházánál
Az első hírek szerint egy sérültje van a balesetnek.
Kisodródott a szántóföldre és kigyulladt egy személygépkocsi Kiskunfélegyháza külterületén, a Kecskeméti út, azaz az 5-ös főút egyik körforgalmánál. A jármű motortere égett. A kiskunfélegyházi hivatásos tűzoltók elfojtották a lángokat, és jelenleg az utómunkálatokat végzik. Az első hírek arról szólnak, hogy egy ember megsérült a balesetben.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 04. 09:59, péntek | Helyi
Újra lesz Béke tér zene
Idén újra megszervezik a péntek esti főtéri zenés programot, a Béke-tér zenét, amely 2020-ban indult útjára és gyorsan belopta magát a félegyháziak szívébe.
2025. Június 30. 13:18, hétfő | Helyi
Tizedik alkalommal rendezték meg a Sörfesztivált Kiskunfélegyházán
Június 27-28-án a Kiskun Múzeum varázslatos udvarán rendezték meg a jubileumi, tízéves Sörfesztházát.
2025. Június 30. 12:30, hétfő | Helyi
Holnap szünetel az ügyfélfogadás a Polgármesteri Hivatalban
Tájékoztatjuk Tisztelt Ügyfeleinket, hogy a Közszolgálati Tisztviselők Napja alkalmából a Kiskunfélegyházi Polgármesteri Hivatal ügyfélfogadása 2025. július 1-jén (kedden) szünetel.
2025. Június 29. 07:15, vasárnap | Helyi
2,6 milliárd forintból fejlesztik az aktív turizmust Bács-Kiskunban
Aláírták a támogatói szerződéseket.