2024. április 27, szombat - Zita

2015. Szeptember 04. 09:00, péntek | Helyi
Forrás: varos.kiskunfelegyhaza.hu

XVII. Kiskunfélegyházi Libafesztivál rendezvénnyel kapcsolatos útlezárások

A XVII. Kiskunfélegyházi Libafesztivál rendezvényeinek biztosítása érdekében az alábbi forgalom-korlátozásokra kerül sor.

Szeptember 2. szerda 20 órától:

Zrínyi utca Kossuth Lajos utca felőli elején a parkolók – Spar áruház mellett – lezárásra kerülnek.
Kossuth Lajos utca – Szent János tér sarkán a Raiffeisen Bank előtti parkoló lezárásra kerül.
Kazinczy utca Kossuth Lajos utca felőli elején a parkolók lezárásra kerülnek a Kazinczy-udvar behajtójáig.
Mártírok útja Kossuth Lajos utca felőli elején mindkét oldalon a parkolók lezárásra kerülnek.

A lezárások szeptember 6. vasárnap körülbelül 14 óráig tartanak.

Szeptember 3. csütörtök

7.30-tól a Kossuth Lajos utca az 5-ös főúttól a Zrínyi utcáig lezárásra kerül, a lezárás a Zrínyi utca, a Kazinczy utca és a Mártírok útja elején az úttestre, valamint a Szent János tér belső macskaköves utcájára (Kossuth Lajos utcától a Desperado étteremig) is kiterjed. A lezárás szeptember 6. vasárnap körülbelül 14 óráig tart.

Szeptember 4. péntek

23 órától a Kazinczy utca további szakasza a Korona utcai torkolat utánig, illetve a teljes Korona utca. (A Kazinczy utcai szervizúton a kétirányú forgalom biztosítva lesz, de a járdán történő parkolás itt is tilos lesz.) A lezárás szeptember 5. szombat körülbelül 23 óráig tart.

Szeptember 5. szombat

13 órától a Kossuth Lajos utca teljes lezárása a Néptánc Felvonulás biztosítására körülbelül 1400-ig a vasútállomástól az 5-ös főútig.

Kérjük az érintett gépjárművezetőket, utakon közlekedőket, hogy az útvonalukat, parkolásukat a fentieknek megfelelően szíveskedjenek megválasztani!

A lakosság és a gépjárművezetők szíves megértését, türelmét előre is köszönjük!

Kiskunfélegyházi Polgármesteri Hivatal
Városüzemeltetési Osztály

2024. Április 27. 08:39, szombat | Helyi

Szép eredményeket értek el a batthyanyisok a Platán Futáson