2024. április 26, péntek - Ervin

2014. Szeptember 23. 15:23, kedd | Helyi
Forrás: BMRFK

10 perc alatt elfogták a rongálót!

10 percen belül elfogták a tiszakécskei rendőrök azt a 16 éves fiút, aki egy szobor talapzatát és a mögötte lévő térkövet festékszóróval lefújta.

Bejelentés érkezett a rendőrségre 2014. szeptember 23-án 7 óra 20 perckor arról, hogy valaki Tiszakécskén, a Kossuth Lajos utcában felállított szobor talapzatát, valamint a mögötte lévő térkövet narancssárga festékszóróval lefújta.

A rendőrök 10 percen belül a helyszínre érkeztek, ahol az adatgyűjtések és a kapott személyleírások alapján beazonosítottak és elfogtak egy 16 éves helyi lakost. A fiatalt rongálás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt - szabadlábon hagyása mellett - gyanúsítottként hallgatták ki a tiszakécskei nyomozók, melynek során beismerte tettét. Elmondta, hogy cselekményével bátorságát akarta bizonyítani a barátai előtt.

2024. Április 26. 20:25, péntek | Helyi

Tavaszi virágünnep Kiskunfélegyházán

2024. Április 26. 20:05, péntek | Helyi

Természettudományos siker