2024. április 27, szombat - Zita

2023. Január 23. 21:55, hétfő | Helyi sport
Forrás: Szabó József

Korondi sikerekkel és élményekkel kezdődött az új év

Két év után újra megrendezték Korondon a Lőrincz Márton emlékversenyt, a település olimpiai bajnok szülöttjének tiszteletére, immár huszonegyedik alkalommal.

A Kiskunfélegyházi Birkózó SE itt kezdte meg az idei versenyszezont, amely remek felmérő volt, hogy hol tartanak a fiatalok az idei év nagy feladatai előtt a felkészülésben. A rendezvényen 17 csapat 216 versenyzője vett részt, közöttük a félegyháziak, akik csapatban a második helyen végeztek.

Egyénileg az alábbiak állhattak dobogóra:

1.helyezettek:
Bárány-Almási Bianka, Hideg Zita, Nagy Hunor, Czakó Zoltán és Tapodi Norbert.

2. helyezettek:
Hideg Balázs és Pál Edvin.

3. helyezettek:
Fekete Hanna, Bárány-Almási Tamás, Makra Benjámin, Csillag Zalán, Nagy Máté és Bárány-Almási Ádám.

A legjobb külföldinek járó különdíjat: Tapodi Norbert érdemelte ki.

A verseny után a házigazdàk nagyszerű programokkal kedveskedtek a vendégeknek: végigjárhatták a parajdi sóbányát, majd a havas lejtők szépségeit csodálhatták meg, végül egy sósvizes wellnessfürdőben áztathatták ki a hétvége fáradalmait.

Köszönet a szuper vendéglátásért!

Szabó József

2024. Április 25. 19:43, csütörtök | Helyi sport

Félegyházi siker a szombathelyi SPARTAN versenyen

2024. április 13-án került megrendezésre Szombathelyen a SPARTAN Közép-Európai Régió versenysorozatának következő állomása, ahol Kiskunfélegyházát a 18 éves Szekeres Norbert képviselte.

2024. Április 24. 16:45, szerda | Helyi sport

Dobos Eszter eredményesen szerepelt a hétvégén

2024. Április 23. 19:53, kedd | Helyi sport

Ezüstérmet nyertek a platános asztaliteniszező lányok

2024. Április 22. 14:07, hétfő | Helyi sport

Diákolimpiai bajnok lett a József Attila iskola csapata

A József Attila Sportiskolai Általános Iskola tanulói az utóbbi 3 évben állandó résztvevői az Asztalitenisz Országos döntőjének, ahol 3 csapattal és két egyéni versenyzővel képviselték magunkat.