2024. május 3, péntek - Tímea

2017. Január 15. 20:53, vasárnap | Helyi sport
Forrás: futsalhungary.hu

Az Astra az első MK döntős

Szombaton lejátszották a női Magyar Kupa négy közé jutásért az első mérkőzést, amelyen a vendég Astra fordítani tudott 0-1-ről 3-1-re.

Ezzel ők jutottak elsőként a február 11-12-i Final Fourba, amely helyszíne a veszprémi Március 15 úti csarnok lesz.

Balogh József: - Egy nagyon jó ellenfél ellenjátszottunk, és az utolsó 20 percben dajnos elfáradtunk, és így kijött az erőfölény. Addig egyénileg és csapatként is jól működtünk. Bízunk benne, hogy a jövőben is ezen a színvonalon fogunk játszani, mert célunk a felsőházi minél jobb szereplés.

Dombó János: - Egy hősiesen küzdő Miskolc vendégeként - rengeteg helyzetet elpuskázva, nagyot harcolva az eredményért - sikerült elérnünk a Final Four-t! Gratulálok mindkét csapatnak és a közönségnek ezért az estéért, izgalommal várjuk a sorsolást!

DVTK-Vénusz - Astra Kiskunfélegyháza 1-3 (1-0)
Miskolci Városi Sportcsarnok

DVTK: Almási - Szőke, Bernáth, Miliczki, Kovács A
Csere: Paranai, Újvári, André, Putnoki
Edző: Balogh Sándor

Astra: Záhonyi, Gál, Godvár, Nagy A, Halászi
Csere: Balázs, Fogl, Görög, Andriska
Edző: Dombó János

Góllövők: Szőke illetve Nagy A (2), Godvár

Címkék: astra, foci, gól, MK döntős

2024. Május 03. 16:54, péntek | Helyi sport

Koppányok áprilisa a hagyomány, a kultúra és a sport körül

2024 április 21-én rendezte soron következő versenyét a gúnyhatáron túli Horgoson a Magyarkanizsai Íjász Kör.

2024. Április 29. 09:22, hétfő | Helyi sport

Újabb magyar bajnoki címet szerzett Czakó Zoltán

Abonyban került megrendezésre az U17-es Szabadfogású és Női Országos Bajnokság, egyben Varga János Emlékverseny.

2024. Április 25. 19:43, csütörtök | Helyi sport

Félegyházi siker a szombathelyi SPARTAN versenyen

2024. április 13-án került megrendezésre Szombathelyen a SPARTAN Közép-Európai Régió versenysorozatának következő állomása, ahol Kiskunfélegyházát a 18 éves Szekeres Norbert képviselte.

2024. Április 24. 16:45, szerda | Helyi sport

Dobos Eszter eredményesen szerepelt a hétvégén