2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

Új ivókutat állítanak a Kazinczy utcában
2014. Augusztus 07. 10:12, csütörtök |

Új ivókutat állítanak a Kazinczy utcában

Újra cserélik a töredezett, mára már balesetveszélyessé vált Kazinczy utcai ivókutat. A szakemberek ma (augusztus 7-én) szerelik fel és állítják üzembe a díszes berendezést.

Minden hónap első szerdáján: Tupperware Főzőklub
2014. Augusztus 06. 20:00, szerda |

Minden hónap első szerdáján: Tupperware Főzőklub

Ismét eltelt egy hónap, és a Tupperware Főzőklub tagjai újabb finomságokkal koronázták meg a hónap első szerdáját.

Elfogták a megvert lány bántalmazóját
2014. Augusztus 06. 17:30, szerda |

Elfogták a megvert lány bántalmazóját

Halász Dóra kiposztolta a Facebookra a sokkoló képet, hogy felhívja a figyelmet a történtekre. A bántalmazót elfogta a rendőrség.

Félegyházán élnek a legszebb lányok!
2014. Augusztus 06. 14:36, szerda |

Félegyházán élnek a legszebb lányok!

Az utóbbi két évben szinte minden szépségversenyen előkelő helyen végeznek városunk fiatal hölgyei. Pironkodás nélkül leszögezhetjük, hogy Kiskunfélegyházán élnek a legszebb lányok!

Két felkészülési meccs van a bajnoki szezon kezdetéig
2014. Augusztus 06. 12:08, szerda |

Két felkészülési meccs van a bajnoki szezon kezdetéig

Egy-egy edzőmérkőzést játszik az őszi bajnoki szezon megkezdése előtt a Kiskunfélegyházi HTK megye I. és a megye II. osztályban szereplő labdarúgó csapata.

Szivárvány tábor a Down-szindrómás gyermekek számára
2014. Augusztus 05. 15:44, kedd |

Szivárvány tábor a Down-szindrómás gyermekek számára

Hatodik alkalommal rendeznek tábort Jászszentlászlón a Down-szindrómás gyerekek és családjaik számára. Az idei évi Szivárvány tábor augusztus 6-án kezdődik.

100 éves fák árnyékában a Koppány íjászok!
2014. Augusztus 05. 12:02, kedd |

100 éves fák árnyékában a Koppány íjászok!

2014 aug 2.-án Kétegyházán rendezte a Turul HISZK a Délalföldi Régió Versenysorozat második fordulóját, ahol a kiskunfélegyházi Turul Koppány Íjászai HE tagja is megmérettettek.

Kamratűz Kiskunfélegyházán
2014. Augusztus 05. 09:09, kedd |

Kamratűz Kiskunfélegyházán

Az elmúlt 24 órában a katasztrófavédelem Bács-Kiskun megyei műveletirányítási központjába egy tűzesettel és hét műszaki mentéssel kapcsolatos állampolgári bejelentés érkezett.

500 milliós támogatás az ellátatlan háziorvosi praxisok betöltésére
2014. Augusztus 05. 08:07, kedd |

500 milliós támogatás az ellátatlan háziorvosi praxisok betöltésére

Ötszáz millió forintos kerettel szeretné támogatni a körülbelül 150 tartósan ellátatlan háziorvosi praxisok betöltését az Emberi Erőforrások Minisztériuma egészségügyért felelős államtitkársága.

Lelkigyakorlatos tábor kezdődött a Hittanyán
2014. Augusztus 04. 13:11, hétfő |

Lelkigyakorlatos tábor kezdődött a Hittanyán

Érseki szentmisével kezdődött augusztus 3-án a XXIII. Bugaci Ifjúsági Lelkigyakorlatos Tábor.

Sűrített buszjáratok a Kurultajra
2014. Augusztus 04. 11:04, hétfő |

Sűrített buszjáratok a Kurultajra

Az Kurultaj Magyar Törzsi Gyűlésre tömegközlekedéssel érkező látogatóknak jó híreink vannak. A Kunság Volán Zrt. sűrítette a rendezvény ideje alatt a buszjáratait.

Papp Laura újabb Országos Bajnoki címet szerzett.
2014. Augusztus 04. 08:40, hétfő |

Papp Laura újabb Országos Bajnoki címet szerzett.

2014. augusztus 2-án Fadd-Domboriban került megrendezés a XXX. SporTolna Triatlon Fesztivál, Országos Bajnokság.