2024. április 18, csütörtök - Andrea

Csontos Piroska nap a paralimpikonokért
2014. Szeptember 21. 18:26, vasárnap |

Csontos Piroska nap a paralimpikonokért

Ma (szeptember 21-én) a Sorsocskák és a Rocktár közösen szervezett Jótékonysági Rendezvénysorozatot a félegyházi paralimpikonokért.

Tudtad-e?
2014. Szeptember 21. 17:00, vasárnap |

Tudtad-e?

Érdekességek az emberi testről. Tudtad?

Füllentett a pasid?
2014. Szeptember 21. 14:00, vasárnap |

Füllentett a pasid?

12 jel, amire figyeljünk a bizonyosságért.

Hazai pályán nyert az Astra
2014. Szeptember 21. 11:41, vasárnap |

Hazai pályán nyert az Astra

A Magyar Női Futsal NB-I. bajnoki mérkőzésén lépett pályára szeptember 20-án az Astra Kiskunfélegyházi Bulls a BME FC csapata ellen. A mérkőzés a hétvége rangadója volt, hiszen a tavalyi bajnok és egy megerősödött trónkövetelő pár

Éjszaka a Templomban
2014. Szeptember 21. 11:07, vasárnap |

Éjszaka a Templomban

Idén is nagy sikert aratott a Szent István plébánia templomok éjszakája programja. A résztvevők előadásokat, zenés produkciókat hallhattak, valamint felmehettek a templomtoronyba, ahol megismerhették a harangjáték és a toronyóra működé

Könnyítsünk a náthás napokon gyógyteával
2014. Szeptember 21. 11:00, vasárnap |

Könnyítsünk a náthás napokon gyógyteával

Elképesztő, hogy szinte mindegyik növény gyógynövényként is megállja a helyét. A népi gyógyászatban fontos szerepük volt.

Bugacon is szüreti báloztak
2014. Szeptember 21. 08:23, vasárnap |

Bugacon is szüreti báloztak

Nótaszóval vonultak végig a díszes fogatok és mezőgazdasági gépek Bugac utcáin szeptember 20-án, hogy toborozzák a népet a szüreti mulatságra.

Cikis betegségek
2014. Szeptember 21. 08:00, vasárnap |

Cikis betegségek

Ami miatt az orvos előtt is pironkodunk

Borszentelés, szüreti mulatság a Gazdakörben
2014. Szeptember 21. 04:49, vasárnap |

Borszentelés, szüreti mulatság a Gazdakörben

Közel harminc fogat és mellettük még sok számos csikós, népviseletbe öltözött fiatal lovas érkezett a Gazdakörökből a Szent István templom elé szeptember 20-án, ahová felszentelésre hozták az idei szőlőtermésből készült bort.

Térségi Nyugdíjasok Kulturális Találkozója
2014. Szeptember 21. 04:35, vasárnap |

Térségi Nyugdíjasok Kulturális Találkozója

A Hatodik alkalommal megrendezésre kerülő Térségi Nyugdíjasok Találkozójának városunk adott otthont szeptember 20-án a Constantinum Intézményben.

Hatalmas gázoszlop tört fel Kiskunfélegyháza mellett
2014. Szeptember 20. 17:56, szombat |

Hatalmas gázoszlop tört fel Kiskunfélegyháza mellett

Megsérült egy hét bar nyomású gázvezeték, emiatt mintegy tíz méter magas gázoszlop tört fel a földből Kiskunfélegyháza külterületén szombat kora délután.

Újdonsült kutyások kisokosa
2014. Szeptember 20. 14:00, szombat |

Újdonsült kutyások kisokosa

Újdonsült kutyások sokszor elbizonytalanodnak, ha valami szokatlant vesznek észre kedvencükön. Aprócska családtagjuk máris megbetegedett volna?!