2024. április 19, péntek - Emma

200 millió forintot költöttek a kórházra
2014. Október 04. 05:14, szombat |

200 millió forintot költöttek a kórházra

A „Rehabilitációs szolgáltatások fejlesztése a Dél-Alföldi régióban” című pályázaton elnyert mintegy 180 millió forintnak köszönhetően megújult a városi kórház főépületének harmadik szintje.

Megszentelték a Dankó Pista utcai bölcsődét
2014. Október 04. 05:09, szombat |

Megszentelték a Dankó Pista utcai bölcsődét

Kapás Mihály a Szent István templom káplánja október 3-án felszentelte a Dankó Pista utca bölcsőde termeit és kiszolgáló helyiségeit.

Szentmisével kezdődött a X. Lakótelepi napok
2014. Október 04. 05:07, szombat |

Szentmisével kezdődött a X. Lakótelepi napok

Rendhagyó szentmisével kezdődött el az idei lakótelepi napok programsorozata az Asztalos János utcai keresztnél. Az egyházi szertatást Tamás Sándor atya, az Ótemplom káplánja celebrálta.

Időskorúakat rabolt ki
2014. Október 03. 14:18, péntek |

Időskorúakat rabolt ki

Őrizetbe vették a rendőrök azt a 16 éves fülöpszállási férfit, aki egyedül élő idős asszonyokhoz tört be és elvette értékeiket.

Faültetés a köszönetnyilvánítás jegyében
2014. Október 03. 11:15, péntek |

Faültetés a köszönetnyilvánítás jegyében

A bankfalui keresztnél gyűltek össze ma (október 3-án) reggel a lakók, valamint azok a személyek, akik a városrészben valamilyen szolgáltatást nyújtanak.

Rendkívüli szúnyogirtás Félegyházán
2014. Október 03. 09:17, péntek |

Rendkívüli szúnyogirtás Félegyházán

Az enyhe tél, illetve a csapadékos nyár következtében nagy mennyiségben elszaporodtak a szúnyogok.

Függőség nélkül lehet élni, de nem érdemes
2014. Október 02. 16:34, csütörtök |

Függőség nélkül lehet élni, de nem érdemes

Dr. Zacher Gábor toxikológus az Egészségnap keretein belül ma (október 2-án) városunkba látogatott. Nagy érdeklődésről tett tanúbizonyságot a „Miért?” című előadása, melyet a városháza dísztermében tartott.

Az egészség jegyében
2014. Október 02. 14:42, csütörtök |

Az egészség jegyében

Ma (október 2-án) Egészségnapot tartanak a Béke téren, melyre sok hasznos és ingyenes programmal várják az érdeklődőket.

Segédmotoros vizsga helyben!
2014. Október 02. 11:12, csütörtök |

Segédmotoros vizsga helyben!

Nem kell Kecskemétre utaznia azoknak a félegyháziaknak, akik segédmotoros vizsgát kívánnak tenni.

Fórum gazdálkodóknak
2014. Október 02. 09:45, csütörtök |

Fórum gazdálkodóknak

„Aktualitások a mezőgazdaságban, támogatások, földforgalmi törvény” címmel tartottak tanácsadást október 1-jén a Nemzeti Agrárgazdasági Kamara szervezésében a városháza dísztermében.

Egészségnap Kiskunfélegyházán
2014. Október 02. 08:27, csütörtök |

Egészségnap Kiskunfélegyházán

Egészségnapot tartanak október 2-án12 órától a Petőfi téren. A rendezvény keretében 15.20 órakor városunk vendége Dr. Zacher Gábor toxikológus, aki „Miért?” címmel tart előadást a Városháza dísztermében.

Az idősek és a zene világnapját ünnepelték
2014. Október 02. 08:25, csütörtök |

Az idősek és a zene világnapját ünnepelték

„Önök építették számunkra azt a jelent, ami egy újabb nemzedék jövőjét alapozhatja meg”