2024. április 19, péntek - Emma

Befuccsolnak a pálinkafőzdék?
2015. Június 27. 14:00, szombat |

Befuccsolnak a pálinkafőzdék?

Gyanúsan kevés házi lepárlót jelentettek be

Már fő a bográcsban a halászlé!
2015. Június 27. 12:12, szombat |

Már fő a bográcsban a halászlé!

Ma mindenki nyer, aki részt vesz a II. Halászléfőző Versenyen Kiskunfélegyházán a Bajcsy Zsilinszky utca végén.

Az első nyaralás kettesben
2015. Június 27. 11:00, szombat |

Az első nyaralás kettesben

Szakítópróba? Az első találkozás, az első randevú, az első csók, az első együttlét, az első civakodás - mind-mind fontosak egy kapcsolat életében, előrehaladásában.

Búcsú az eperfától?
2015. Június 27. 08:00, szombat |

Búcsú az eperfától?

Egyre ritkább a kertekben, parkokban az eperfa (amit a Dunántúlon szederfának is neveznek). Száz évvel ezelőtt még gyakori volt a falusi portákon, de szívesen ültették út menti sorfának is.

Jótékonysági színházi előadás a Kiskun Múzeum javára
2015. Június 26. 22:00, péntek |

Jótékonysági színházi előadás a Kiskun Múzeum javára

A Bugaci Tanyaszínház Társulat 2015. június 26-án mutatta be a FELÜL SEMMI bohózatát a Művelődési Központban.

Legdrágább kincsei: a család és az unokák
2015. Június 26. 11:16, péntek |

Legdrágább kincsei: a család és az unokák

90. születésnapján köszöntötte fel június 25-én Balla László városunk alpolgármestere és Gyenes Attila a körzet önkormányzati képviselője Halla Ferencné, Veronka nénit.

A zene zeng
2015. Június 26. 09:46, péntek |

A zene zeng

A Hattyúkerti Zenés Esték sorozat keretében újabb felejthetetlen estét tölthettek az érdeklődők a Petőfi Sándor Városi Könyvtárban június 25-én, csütörtökön.

Hogyan szabaduljunk meg a hulladéktól?
2015. Június 26. 09:07, péntek |

Hogyan szabaduljunk meg a hulladéktól?

Az udvarokban és kertekben felszaporodott zöldhulladékot és a szelektíven gyűjtött, veszélyes és nem veszélyes hulladékokat a hulladékgyűjtő udvarban is el lehet helyezni.

Ügyfélfogadási szünet a Polgármesteri Hivatalnál
2015. Június 25. 16:07, csütörtök |

Ügyfélfogadási szünet a Polgármesteri Hivatalnál

Tájékoztatjuk Tisztelt Ügyfeleinket, hogy a Köztisztviselők Napja alkalmából a Kiskunfélegyházi Polgármesteri Hivatal ügyfélfogadása 2015. július 1-jén (szerdán) szünetel.

Anyakönyvi Hírek
2015. Június 25. 13:16, csütörtök |

Anyakönyvi Hírek

A friss anyakönyvi híreket cikkünkben már olvashatják.

Felhívás parlagfű elleni védekezésre
2015. Június 25. 09:07, csütörtök |

Felhívás parlagfű elleni védekezésre

Az egészséghez való alapjog és az egészséges környezet biztosítása érdekében közös cél, hogy a parlagfű elszaporodását és terjedését allergén pollentermelése miatt megakadályozzuk.

Lépj közelebb! Esélyegyenlőségi nap a Kiskunfélegyházán
2015. Június 25. 08:41, csütörtök |

Lépj közelebb! Esélyegyenlőségi nap a Kiskunfélegyházán

A Lépj közelebb! Esélyegyenlőségi nap egy olyan nyitott rendezvénysorozat, melynek célja a fogyatékossággal élő emberek önálló életének, esélyegyenlőségének elősegítése.