2024. április 25, csütörtök - Márk

Őrizetben a rablás másik gyanúsítottja
2015. Szeptember 11. 12:34, péntek |

Őrizetben a rablás másik gyanúsítottja

Beazonosították a kecskeméti rendőrök azt a kiskunfélegyházi 21 éves férfit, aki a megalapozott gyanú szerint - korábban elfogott társával együtt - egy 71 éves alvó férfit rabolt ki.

A világban minden varázslat
2015. Szeptember 11. 08:50, péntek |

A világban minden varázslat

Szeptember 10-én a Toldi Zsuzsanna Vitrinlakók című mesekötete került bemutatásra az Irodalmi Esték keretében. Az írónővel Kecskés László beszélgetett.

Rangadó a megyei I. osztály ötödik fordulójában
2015. Szeptember 10. 21:14, csütörtök |

Rangadó a megyei I. osztály ötödik fordulójában

Két hibátlan csapat találkozik a hétvégén a megyei I. osztályú bajnokság 5. fordulójában. A második helyen álló KHTK a harmadik pozícióban tartó Kecskeméti LC-KTE SI együttesét fogadja.

Női NB I: Miskolcon rendezik a forduló rangadóját
2015. Szeptember 10. 20:38, csütörtök |

Női NB I: Miskolcon rendezik a forduló rangadóját

Bemutatkoznak az ETO dél-afrikai légiósai. Szombaton rendezik a női NB I-s bajnokság 2. fordulójának valamennyi összecsapását.

Baleset az M5-ös autópályán
2015. Szeptember 10. 14:50, csütörtök |

Baleset az M5-ös autópályán

Egy autó a szalagkorlátnak ütközött Kistelek közelében. Személyi sérülés nem történt.

Anyakönyvi hírek
2015. Szeptember 10. 14:13, csütörtök |

Anyakönyvi hírek

A friss anyakönyvi híreket cikkünkben már olvashatják.

Tervezett áramszünetek Kiskunfélegyázán
2015. Szeptember 10. 10:11, csütörtök |

Tervezett áramszünetek Kiskunfélegyázán

A EDF DÉMÁSZ Hálózat Kft. tájékoztatja Önöket, hogy a szolgáltatás minőségének javítása érdekében végzett hálózati munkánk miatt ÁRAMSZÜNET VÁRHATÓ az alábbi időszakokban és területeken:

Köszönet a segítségért
2015. Szeptember 09. 20:16, szerda |

Köszönet a segítségért

Kiskunfélegyháza Város németországi testvérvárosától, Braunfelstől kapott ajándékba több, mint 300 db iskolai széket augusztus hónapban.

Adócsalás miatt börtönbe kell mennie egy kiskunfélegyházi autókereskedőnek
2015. Szeptember 09. 17:44, szerda |

Adócsalás miatt börtönbe kell mennie egy kiskunfélegyházi autókereskedőnek

Jogerősen három és fél év börtönbüntetéssel sújtott a Szegedi Ítélőtábla szerdán egy kiskunfélegyházi autókereskedőt.

10 embercsempész, 78 illegális bevándorló
2015. Szeptember 09. 17:38, szerda |

10 embercsempész, 78 illegális bevándorló

31 szír állampolgárt - köztük 4 gyermeket – egy kisteherautó rakterében összezsúfolva szállított a 31 éves tiszaalpári gyanúsított.

Amire soha ne használj hitelkártyát
2015. Szeptember 09. 16:12, szerda |

Amire soha ne használj hitelkártyát

A hitelkártya és a folyószámlahitel némi biztonságérzetet adhat, sőt, a bank még ajándékokkal is viszonozhatja a használatát, de ez nem azt jelenti, hogy ez a legjobb fizetési eszköz a kezedben.

Európai Mobilitási Hét lesz Jászszentlászlón is!
2015. Szeptember 09. 15:19, szerda |

Európai Mobilitási Hét lesz Jászszentlászlón is!

Az egész Európára kiterjedő akcióban hazánk a 177 jelentkező településsel az előkelő 3. helyen áll a rangsorban Ausztria és Spanyolország mögött.