2024. április 24, szerda - György

Nyílt probléma-feltárás a Piaccsarnok témájában
2015. Október 19. 15:40, hétfő |

Nyílt probléma-feltárás a Piaccsarnok témájában

Ma (október 19-én) nagyon sokan összegyűltek a piaccsarnokban azért, hogy elmondhassák kifogásaikat és észrevételeiket a piac üzemelésével és a piaccsarnok kivitelezési hibáival kapcsolatban.

Egy nappal előbb viszik a hulladékot
2015. Október 19. 14:12, hétfő |

Egy nappal előbb viszik a hulladékot

Az október 23-i, pénteki kommunális hulladékszállítást október 22-én, csütörtökön végzi a szolgáltató.

Csalók sms-eznek a NAV nevében
2015. Október 19. 13:12, hétfő |

Csalók sms-eznek a NAV nevében

Csalási szándékkal, a NAV-ra hivatkozva kérnek bankkártya-adatokat az állampolgároktól. Az sms üzenetben adó-visszatérítést helyeznek kilátásba, amennyiben a címzett az interneten keresztül megadja adatait.

Új parkolóhellyel bővült a Bajcsy-Zsiliszky utca
2015. Október 19. 12:48, hétfő |

Új parkolóhellyel bővült a Bajcsy-Zsiliszky utca

Ágoston Tibor a Kiskunfélegyházi Középiskola, Szakiskola, Speciális Szakiskola és Kollégium igazgatójának kezdeményezésére 8 férőhelyes parkoló épült a Bajcsy-Zsilinszky utcán.

Felhívás a sírhelyek megváltásáról
2015. Október 19. 12:17, hétfő |

Felhívás a sírhelyek megváltásáról

Felhívjuk az érdekeltek figyelmét, hogy a lejárt sírhelyek újraváltása céljából V.SZ.K.SZ. Temetkezési részlegét felkeresni szíveskedjenek és gondoskodjanak a sírhelyek újraváltásáról.

Huszka József Hagyományőrző Egyesület íjász megmérettetése
2015. Október 19. 09:45, hétfő |

Huszka József Hagyományőrző Egyesület íjász megmérettetése

A Huszka József Hagyományőrző Egyesület 2015. október 17-én sikeresen rendezte meg első íjász versenyét Pálmonostorán.

20 éve együtt dalolnak
2015. Október 19. 05:41, hétfő |

20 éve együtt dalolnak

Fennállásuk 20. jubileumát ünnepelte a hétvégén a Kiskunfélegyházi Zenebarátok Kórusa.

Miről árulkodhat az arcod másoknak
2015. Október 18. 16:00, vasárnap |

Miről árulkodhat az arcod másoknak

Az arcunk formája sok minden elárulhat a személyiségünkről, de akár Te is leolvashatod róla másoknak a legjellemzőbb belső tulajdonságait.

Biogazdálkodás támogatással
2015. Október 18. 15:00, vasárnap |

Biogazdálkodás támogatással

2016. január 1-jétől indul újra az ökológiai gazdálkodás területalapú támogatása, mely jelentős összegeket biztosít a biogazdáknak és még magasabbat az újonnan indulóknak.

Mi szabotálja a pénzügyeid?
2015. Október 18. 14:00, vasárnap |

Mi szabotálja a pénzügyeid?

Nagyon könnyű kifogásokat találni arra, hogy miért nem spóroltál meg elég pénzt. Most új ruhát kellett venni, a bútor túl régi volt, a gyerekeknek folyamatosan kell valami, élni is kell...stb.

Október kincsei: őszi gyógynövények
2015. Október 18. 13:00, vasárnap |

Október kincsei: őszi gyógynövények

Értékes bogyókat és terméseket tartogat nekünk az október is! Egy séta az őszi erdőben nemcsak pozitív energiával tölthet fel, de a gyógynövény készletedet is gyarapíthatod.

Fogyasztóvédelem mindenkinek
2015. Október 18. 12:00, vasárnap |

Fogyasztóvédelem mindenkinek

Hányszor találkoztál már ezzel a mondattal, amikor visszavittél valamit egy boltba: pénzt nem adunk vissza?