2024. április 25, csütörtök - Márk

Hírek | Helyi

Mikor büntethető a hamis lakcím?
2015. November 26. 11:18, csütörtök |

Mikor büntethető a hamis lakcím?

Iskola miatti átjelentkezés vagy esetleg más lakcím egy nem túl együttműködő főbérlő miatt.

Ónos eső jöhet!
2015. November 26. 11:15, csütörtök |

Ónos eső jöhet!

Három megye - Bács-Kiskun, Csongrád és Jász-Nagykun-Szolnok megye - egyes járásaira adott ki elsőfokú, citromsárga riasztást a meteorológia.

Félegyházán fontolóra vennék az NB III-at
2015. November 26. 09:34, csütörtök |

Félegyházán fontolóra vennék az NB III-at

Az őszi idény zárultával nagyon úgy néz ki, hogy a Kiskunfélegyháza és a Tiszakécske között dől el a bajnoki cím sorsa a Bács-Kiskun megyei első osztályban.

Sampont lopott Félegyházán
2015. November 26. 09:18, csütörtök |

Sampont lopott Félegyházán

(A fotó illusztráció!) A Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság 2015. november 25-én 12 óra 15 perckor a szabálysértési őrizetbe vette A. Gyula 21 éves helyi lakost.

Folytatódik a védőnői méhnyakszűrési program
2015. November 26. 08:02, csütörtök |

Folytatódik a védőnői méhnyakszűrési program

Folytatódik a védőnői méhnyakszűrési program, amelynek az a célja, hogy az érintett nők a lakóhelyükhöz közel, az alapellátás keretében érhessék el ezt a szűrővizsgálatot.

Jótékonysági Árverés a Dózsa Iskolában
2015. November 25. 18:10, szerda |

Jótékonysági Árverés a Dózsa Iskolában

Immáron 7. éve került megrendezésre a Jótékonysági Árverés a Kiskunfélegyházi Dózsa György Általános Iskolában. Ma (november 25-én) a késő délutáni órákban kezdődhetett meg a licitálás.

Emelkedjenek a minimálbérek!
2015. November 25. 17:37, szerda |

Emelkedjenek a minimálbérek!

Az MSZP olyan kérdésben indított népszavazást, ill. aláírás gyűjtést, ami a magyar társadalom döntő többségét érinti. Ez konkrétan a „Fizetésemelés 2015” programja.

Négy KHTK játékos a megyei válogatottban
2015. November 25. 16:25, szerda |

Négy KHTK játékos a megyei válogatottban

Vanó Sándor kedden egymás közti játékot tartott a Bács megyei amatőr válogatott bő keretének, amely után szerdán 22 fősre szűkítette a névsort.

A boldog párok titkai
2015. November 25. 16:00, szerda |

A boldog párok titkai

Hogyan hozzuk ki a legtöbbet a kapcsolatainkból?

Fókuszban az antioxidánsok - Együnk az egészségért
2015. November 25. 15:00, szerda |

Fókuszban az antioxidánsok - Együnk az egészségért

Jótékony színek: Sárgák a sejtekért - Pirosak a látásért - Lilák a szívért - Zöldek a rák ellen - Fehérek a méregtelenítésért

Rajtuk a matrica - Tényleg jobb az öko?
2015. November 25. 14:09, szerda |

Rajtuk a matrica - Tényleg jobb az öko?

MOSÓSZEREKET, mosogatószereket és vízkőoldókat vizsgált a Nemzeti Fogyasztóvédelmi Hatóság (NFH). Kiderült az is, hogy a drágább ökotermékek képesek-e olyan hatékonyságra, mint hagyományos társaik.

Az élről várja a tavaszi szezont a KHTK
2015. November 25. 12:07, szerda |

Az élről várja a tavaszi szezont a KHTK

A KHTK vezetőedzőjét és játékosát, Némedi Norbertet kérdeztük az őszi szezon befejezése után.