2024. április 23, kedd - Béla

Hírek | Helyi

Látásromlás: egyen kelt, brokkolit és spenótot!
2016. Május 20. 16:00, péntek |

Látásromlás: egyen kelt, brokkolit és spenótot!

Diabéteszeseknek is érdemes gyakran fogyasztani.

Rossz döntés lehet a gluténmentes étrend
2016. Május 20. 14:00, péntek |

Rossz döntés lehet a gluténmentes étrend

Kétélű fegyver a mindössze csak divatból vagy más meggyőződésből követett diéta, sokszor ugyanis ront az életminőségen ahelyett, hogy javítana rajta.

Emlékezzünk együtt hősi halottainkra
2016. Május 20. 12:10, péntek |

Emlékezzünk együtt hősi halottainkra

2016. május 29-én Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata és a Petőfi Bajtársi Egyesület tisztelettel vár mindenkit a Hősök Napja alkalmából tartandó megemlékezésre.

Mától megbüntethetik, ha e-cigit szív
2016. Május 20. 12:04, péntek |

Mától megbüntethetik, ha e-cigit szív

Ahol nem szabad dohányozni, ott mától elektromos cigarettát (e-cigarettát) sem szabad használni, így például munkahelyeken és játszótereken. A szabályt megszegők bírságra számíthatnak.

Visszahívják a Túró Rudikat, mert valami lehet bennük
2016. Május 20. 11:45, péntek |

Visszahívják a Túró Rudikat, mert valami lehet bennük

Baj lehet a turbóhungarikummal, fémszerű darabok lehetnek a Túró Rudiban, ezért egy egész gyártási tételt visszahívnak.

Csak úgy tudjuk hová megyünk, ha tudjuk honnan jöttünk
2016. Május 20. 11:24, péntek |

Csak úgy tudjuk hová megyünk, ha tudjuk honnan jöttünk

A Városalapítók Hetének programjaihoz a Petőfi Sándor Városi Könyvtár is bekapcsolódott a május 19-én tartott előadásával, mely a „Katolikus Félegyháza” címet viselte.

Fanyesés a Kossuth Lajos utcán szakaszos forgalomkorlátozással
2016. Május 20. 10:09, péntek |

Fanyesés a Kossuth Lajos utcán szakaszos forgalomkorlátozással

2016. május 25-én, szerdától, június 1-én szerdáig, minden munkanap 8-16 óra között veszélyes fák nyesésének biztosítása érdekében a Kossuth Lajos utca szakaszosan lezárásra fog kerülni.

Kiskun Kupa Birkózóverseny
2016. Május 19. 15:51, csütörtök |

Kiskun Kupa Birkózóverseny

Május 21-én 10 órától nemzetközi meghívásos szabadfogású egyéni és csapat birkózóverseny kerül megrendezésre a KÉSZ Aréna Sportcsarnokban.

Unalom? - felejtse el a hétvégére!
2016. Május 19. 15:29, csütörtök |

Unalom? - felejtse el a hétvégére!

Sőt! Ne is csak a hétvégére! A Városalapítók Hete Hagyományos és Kulturális Fesztivál a programok tömkelegét kínálja minden kedves érdeklődőnek május 20-tól 29-ig!

Hamarosan miénk lesz a tér!!!
2016. Május 19. 14:59, csütörtök |

Hamarosan miénk lesz a tér!!!

Május 20-29-ig ismét élvezhetjük a *Miénk itt a tér* szabadtéri programjait és megcsodálhatjuk a kiállítók színes és sokrétű munkáit a városközpontban.

Jövőnk építéséhez ismernünk kell múltunkat
2016. Május 19. 13:10, csütörtök |

Jövőnk építéséhez ismernünk kell múltunkat

A május 18-án megrendezésre kerülő Jász-Kun Emléknap a Kiskunfélegyházi Nyugdíjas Klubok Egyesülete és a Kiskun Múzeum összefogásával jöhetett létre immáron második alkalommal.

Nem minden mérőóracsere a szolgáltató feladata
2016. Május 19. 12:16, csütörtök |

Nem minden mérőóracsere a szolgáltató feladata

A villany-, illetve a gázóra, valamint a bekötési vízmérő a szolgáltató tulajdona, ezeket ingyen cserélik, a mellékvízmérőt azonban a fogyasztónak kell hitelesíttetnie, s ennek költségeit is ő állja.