2024. április 25, csütörtök - Márk

A hulladékszállítás műszaki-technikai okok miatt elhúzódik
2016. Július 22. 09:12, péntek |

A hulladékszállítás műszaki-technikai okok miatt elhúzódik

A Kiskunfélegyházi Városgazdálkodási Intézmény tájékoztatja a Tisztelt Lakosságot, hogy Kiskunfélegyháza város északi területén július 22-én, pénteken a hulladékszállítás műszaki-technikai okok miatt elhúzódik.

Szünetel az ügyfélfogadás
2016. Július 22. 08:51, péntek |

Szünetel az ügyfélfogadás

A Városgazdálkodási Intézmény székhelyén 2016. július 25. (hétfő) napjától 2016. július 29. (péntek) napjáig az ügyfélfogadás szünetel!

Magyarország Szépe verseny: Bács-Kiskun megyei lány lett a második udvarhölgy
2016. Július 21. 13:09, csütörtök |

Magyarország Szépe verseny: Bács-Kiskun megyei lány lett a második udvarhölgy

Egy jánoshalmi lány lett a második udvarhölgy a hétvégén megrendezett Magyarország Szépe versenyen.

Meglovasította a fűkaszát a félegyházi férfi
2016. Július 21. 12:48, csütörtök |

Meglovasította a fűkaszát a félegyházi férfi

A bejelentés napján a gyanúsítottat és a fűkaszát is megtalálták a kiskunfélegyházi rendőrök.

Nyergelj, fordulj!
2016. Július 21. 11:33, csütörtök |

Nyergelj, fordulj!

Úgy döntöttek a szervezők, hogy mégis megtartják még idén az elmaradt Nyeregszemlét. Az újra kitűzött időpont az augusztus 27-ei hétvége.

Fogyókúrázók figyelem: a saláta is hízlalhat
2016. Július 21. 11:22, csütörtök |

Fogyókúrázók figyelem: a saláta is hízlalhat

Sokan nem is gondolnák, de akár egy könnyed vacsorának tűnő salátát is el lehet úgy készíteni, hogy gátat szabjon a fogyásnak.

Így találhat bárhol ingyenwifit
2016. Július 21. 11:15, csütörtök |

Így találhat bárhol ingyenwifit

Akár saját városában van, akár bárhol máshol a világon, ezzel az alkalmazással netkapcsolat nélkül láthatja, hogy hol talál ingyenes wifi-hálózatot.

Péntekre megjön az eső
2016. Július 21. 08:50, csütörtök |

Péntekre megjön az eső

És négy napig velünk is maradhat, de jó meleg lesz - derül ki a meteorológiai szolgálat előrejelzésből.

Anyakönyvi Hírek
2016. Július 21. 08:21, csütörtök |

Anyakönyvi Hírek

Tekintsék meg friss Anyakönyvi Híreinket portálunkon!

Eredményes szereplés a TRI-SHOP Utánpótlás Gálaversenyen
2016. Július 20. 16:36, szerda |

Eredményes szereplés a TRI-SHOP Utánpótlás Gálaversenyen

A Jogging Plus Szuperinfó Futóklub két triatlon versenyzője a Magyarország legjobb utánpótlás versenyzői számára rendezett TRI-SHOP Utánpótlás Gálaversenyen vehetett részt Tiszaújvárosba.

Sorsoltak a Magyar Kupában
2016. Július 20. 16:16, szerda |

Sorsoltak a Magyar Kupában

Alacsonyabb osztályú ellenfelet kapott a Kecskeméti LC. Szerdán az MLSZ BKMI székházában tartották meg a Magyar Kupa 1. fordulójának sorsolását. A Kecskeméti LC Szabadszálláson kezd.

Ismét lesz *Lépj közelebb* Roadshow
2016. Július 20. 15:28, szerda |

Ismét lesz *Lépj közelebb* Roadshow

Városunkban immáron harmadszorra kerül megrendezésre a fogyatékossággal élő emberek esélyegyenlőségének elősegítésére szervezett esemény.