2024. április 27, szombat - Zita

Mávinform: Nagymarosnál kedden hajnalban egy vágányon megindulhat a vonatforgalom
2024. Január 02. 06:00, kedd | Belföld

Újév napján késő délutánra sikerült beemelni és elszállítani az utolsó, Nagymarosnál kisiklott tartálykocsit is, így kedden hajnali négy órakor egy vágányon, villamosvontatással megindulhat a vonatforgalom.

Tehervonat és személyvonat ütközött össze a sápi vasútállomáson
2023. November 15. 09:06, szerda | Belföld

Tehervonat és személyvonat ütközött össze a sápi vasútállomáson

Egy ember életveszélyes sérüléseket szenvedett, miután összeütközött egy tehervonat egy várakozó személyvonattal a Hajdú-Bihar vármegyei Sáp vasútállomásán szerda hajnalban.

MÁV: kevesebb baleset történt a vasúti átjárókban
2023. Július 17. 13:06, hétfő | Belföld

MÁV: kevesebb baleset történt a vasúti átjárókban

Az idei baleseti statisztika szerint körültekintőbben és szabálykövetőbb módon közlekednek az autósok a vasúti átjárók közelében - közölte a MÁV Zrt. hétfőn a honlapján.

Több vasúti teherkocsi is kisiklott Kétpónál
2023. Július 09. 19:04, vasárnap | Belföld

Több vasúti teherkocsi is kisiklott Kétpónál

Egy tehervonat több kocsija is kisiklott vasárnap Tiszatenyő és Mezőtúr között, senki sem sérült meg. A rendőrség információi szerint a kisiklott hat vagonból ötben fokozottan tűzveszélyes anyagot szállítottak.

Egy férfit gázolt el a vonat Félegyházán
2018. Március 24. 14:05, szombat | Helyi

Egy férfit gázolt el a vonat Félegyházán

Ismeretlen okból elgázolt egy személyvonat egy férfit pénteken Kiskunfélegyházán.

Vádat emeltek a félegyházi 20 éves sofőr ellen
2017. Augusztus 16. 09:55, szerda | Helyi

Vádat emeltek a félegyházi 20 éves sofőr ellen

A kiskunfélegyházi férfi 2017. február 5-én délután Kiskunfélegyházán az autójával figyelmetlenül hajtott rá egy vasúti átjáróra, így összeütközött egy vonattal, ami miatt kiskorú utasa a helyszínen meghalt.

Halálos baleset Kecskeméten
2015. December 17. 09:01, csütörtök | Helyi

Halálos baleset Kecskeméten

Egy személygépkocsi és egy vonat ütközött össze, az autót vezető férfi a helyszínen meghalt.

Nógrádi vonatbaleset - 21-en sérültek meg – így emlékeznek vissza az utasok
2015. Augusztus 17. 07:12, hétfő | Belföld

Nógrádi vonatbaleset - 21-en sérültek meg – így emlékeznek vissza az utasok

Huszonegy sérültet vittek kórházba azt követően, hogy összeütközött két vonat az Aszód-Balassagyarmat vonalon vasárnap reggel.

2011. November 08. 14:13, kedd | Kék hírek

Karjában gyermekével ütötte el a tehervonat

Anyát és gyermekét ütötte el egy vonat eddig tisztázatlan körülmények között Budapest XVII. kerületében kedd hajnalban; a 34 éves nő meghalt, hároméves gyermekét kórházba szállították.