2024. április 24, szerda - György

Leonardo DiCaprio is nagy összeget ajánlott fel az ausztráliai tűzoltásra
2020. Január 10. 10:54, péntek | Bulvár

Leonardo DiCaprio is nagy összeget ajánlott fel az ausztráliai tűzoltásra

Hárommillió dolláros (898 millió forintos) adománnyal járul hozzá Leonardo DiCaprio amerikai filmsztár Earth Alliance alapítványán keresztül az Ausztráliában pusztító erdőtüzek megfékezéséhez

Kigyulladt a vasút melletti aljnövényzet, több település is érintett
2019. Április 03. 16:22, szerda | Helyi

Kigyulladt a vasút melletti aljnövényzet, több település is érintett

Több helyszínen is égett, illetve jelenleg is ég az aljnövényzet a Kiskunfélegyházát és Kiskunmajsát összekötő vasúti töltéseknél.

Kiskunfélegyházán lesz a Megyei Tűzoltó Nap
2018. Május 02. 10:55, szerda | Helyi

Kiskunfélegyházán lesz a Megyei Tűzoltó Nap

125. éves a Kiskunfélegyházi Tűzoltóság, ezért idén Kiskunfélegyházán rendezi meg a Megyei Tűzoltó Napot 2018. május 3-án (csütörtökön) a Bács-Kiskun Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság.

Pusztító lakástűzbe torkolló karácsonyi ünnepek
2015. December 16. 10:28, szerda | Helyi

Pusztító lakástűzbe torkolló karácsonyi ünnepek

Kiskunfélegyházán, a volt Laktanya egyik épületében berendezett szobában illusztrálták a tűzoltók, hogyan válik pusztító lakástűzzé egy égve felejtett adventi koszorú gyertyalángja.

Lakásnak használt melléképület égett Kiskunhalason
2015. Április 07. 16:22, kedd | Kék hírek

Lakásnak használt melléképület égett Kiskunhalason

Egy lakóépülethez épített húsz négyzetméteres melléképület égett kedden délben Kiskunhalason, a Kőrösi úton - közölte a megyei katasztrófavédelmi igazgatóság.

Kigyulladt egy mezőgazdasági telep Nyárlőrincen
2015. Március 25. 15:40, szerda | Kék hírek

Kigyulladt egy mezőgazdasági telep Nyárlőrincen

Egy nyárlőrinci mezőgazdasági épületben keletkezett tűzhöz riasztották a kecskeméti hivatásos tűzoltókat szerda délben.

Lakiteleken oltottak a félegyházi tűzoltók
2014. Augusztus 01. 11:19, péntek | Helyi

Lakiteleken oltottak a félegyházi tűzoltók

Harminc négyzetméteres hétvégi ház égett teljes terjedelmében, július 31-én délután Lakiteleken, a Dr. Deák István utcában.

Jakabszálláson oltottak a félegyházi tűzoltók
2014. Április 02. 11:59, szerda | Helyi

Jakabszálláson oltottak a félegyházi tűzoltók

Az elmúlt 24 órában 16 jelzés érkezett a katasztrófavédelem Bács-Kiskun megyei műveletirányítási központjába. Ebből 12 tűzeset, 3 műszaki mentés és 1 téves jelzés volt.