2024. április 19, péntek - Emma

Dohányzási tilalom lépett életbe Barcelona minden tengerparti strandján
2022. Július 26. 11:25, kedd | Külföld

Dohányzási tilalom lépett életbe Barcelona minden tengerparti strandján

Dohányzási tilalom lépett életbe hétfőn Barcelona városának minden tengerparti strandján.

Két megye kivételével mindenhol megszűnik a tűzgyújtási tilalom
2021. Augusztus 07. 06:00, szombat | Belföld

Két megye kivételével mindenhol megszűnik a tűzgyújtási tilalom

Bács-Kiskun és Csongrád-Csanád megye kivételével mindenhol megszűnik a tűzgyújtási tilalom péntektől - közölte a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) az MTI-vel.

Hétfőtől feloldják a kórházi látogatási tilalmat
2021. Május 21. 07:00, péntek | Belföld

Hétfőtől feloldják a kórházi látogatási tilalmat

Hétfőtől részlegesen feloldják a kórházi látogatási tilalmat - jelentette be az országos tisztifőorvos az operatív törzs csütörtöki online sajtótájékoztatóján.

Az EU az Egyesült Királyságra vonatkozó utazási tilalmak enyhítését javasolja
2020. December 23. 08:00, szerda | Külföld

Az EU az Egyesült Királyságra vonatkozó utazási tilalmak enyhítését javasolja

Az Európai Bizottság az Egyesült Királyságra vonatkozó utazási tilalmak egyes esetekben történő enyhítését javasolta az unió mind a 27 országának.

Több régióban lakhelyelhagyási tilalmat rendelnek el Szlovéniában
2020. Október 16. 15:06, péntek | Külföld

Több régióban lakhelyelhagyási tilalmat rendelnek el Szlovéniában

Szlovénia több régiójában lakhelyelhagyási tilalmat rendelnek el, és egyéb korlátozó intézkedést is bevezetnek a koronavírus-járvány terjedésének megfékezésére - közölte csütörtöki sajtótájékoztatóján a válságkabinet.

Trump rendeletet írt alá egyes érzékenyítő tanfolyamok tilalmának kiterjesztéséről
2020. Szeptember 23. 12:05, szerda | Külföld

Donald Trump amerikai elnök kedden este rendeletet írt alá, amellyel kiterjesztette egyes érzékenyítő tanfolyamok tilalmát.

Látogatási és kijárási tilalom a félegyházi idősek otthonában
2020. Augusztus 27. 13:07, csütörtök | Helyi

Látogatási és kijárási tilalom a félegyházi idősek otthonában

Tájékoztatom Önöket, hogy biztonsági okokból augusztus 29-től (szombattól) a Csanyi úti és a Nádasdy utcai idősek otthonában teljeskörű látogatási és kijárási tilalmat vezetünk be az idősek védelme érdekében.

Tűzgyújtási tilalom Bács-Kiskun megyében
2020. Augusztus 01. 21:17, szombat | Helyi

Tűzgyújtási tilalom Bács-Kiskun megyében

Bács-Kiskun megye területén lévő erdőkre és fásításokra, valamint ezek határaitól számított kétszáz méteren belüli területre, 2020. augusztus 1-től általános tűzgyújtási tilalom van érvényben.

Tűzgyújtási tilalmat rendeltek el hét megyében
2020. Április 03. 11:00, péntek | Belföld

Tűzgyújtási tilalmat rendeltek el hét megyében

Tűzgyújtási tilalmat rendelt el a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal április 3-tól Bács-Kiskun, Borsod-Abaúj-Zemplén, Csongrád, Heves, Nógrád, Pest és Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében fokozott tűzveszély miatt.

Bécs egészére kiterjesztené a fegyverviselési tilalmat Michael Ludwig polgármester
2019. December 29. 05:00, vasárnap | Külföld

A teljes osztrák fővárosra kiterjesztené a fegyverviselési tilalmat Michael Ludwig polgármester (SPÖ). A szociáldemokrata politikus szombaton beszélt erről az APA osztrák hírügynökségnek.

Tűzgyújtási tilalmat rendeltek el többfelé
2019. Október 26. 05:00, szombat | Belföld

Tűzgyújtási tilalmat rendeltek el többfelé

Tűzgyújtási tilalmat rendelt el szombattól a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) Csongrád és Bács-Kiskun megyében,