2024. április 18, csütörtök - Andrea

Kirugdalták a liftből a rájuk támadó szatírt Budapesten - Videó
2023. Február 28. 13:08, kedd | Belföld

Kirugdalták a liftből a rájuk támadó szatírt Budapesten - Videó

Négy​ lány együttes erővel kergetett el egy szatírt Kőbányán tavaly október 22-én.

Szatírt fogtak Félegyházán
2019. Szeptember 11. 11:33, szerda | Helyi

Szatírt fogtak Félegyházán

A kiskunfélegyházi rendőrök rövid időn belül beazonosították, és elfogták a bűncselekmény elkövetésével megalapozottan gyanúsítható férfit.

A bíróság előtt felelhet a félegyházi szatír
2019. Április 06. 15:10, szombat | Helyi

A bíróság előtt felelhet a félegyházi szatír

Lezárták a félegyházi nyomozók annak a férfinak az ügyét, aki szeméremsértő módon viselkedett egy nő jelenlétében idén januárban Kiskunfélegyházán.

Szatírt fogtak a rendőrök
2019. Február 05. 17:16, kedd | Helyi

Szatírt fogtak a rendőrök

A kiskunfélegyházi nyomozók néhány nap alatt nyomára jutottak annak a férfinak, aki szeméremsértő módon viselkedett egy nő jelenlétében.

Elfogtak egy szatírt Pécsen
2018. November 27. 05:02, kedd | Belföld

Elfogtak egy szatírt Pécsen

Elfogtak egy szarírt Pécsen, aki a gyanú szerint az utcán megszólított nők előtt elégítette ki magát - közölte a Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság a rendőrség oldalán hétfőn.

Két év fegyházra ítéltek egy többszörösen visszaeső szatírt Budapesten
2016. Június 10. 07:46, péntek | Kék hírek

Két év fegyházra ítéltek egy többszörösen visszaeső szatírt Budapesten

Nem jogerősen két év fegyházbüntetésre ítélt szeméremsértésért csütörtökön a Pesti Központi Kerületi Bíróság (PKKB) egy többszörösen visszaeső szeméremsértőt.

Elfogtak egy szatírt Szeged belvárosában
2015. Március 10. 08:23, kedd | Kék hírek

Elfogtak egy szatírt Szeged belvárosában

Elfogták a rendőrök azt a 25 éves szegedi férfit, aki rendszeresen szeméremsértő módon mutogatta magát a 71-es buszon és a belvárosban – tájékoztatta a Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője kedden az MTI-t.

Vádat emelhetnek a várpalotai szatír ellen
2013. Szeptember 18. 15:46, szerda | Kék hírek

Vádat emelhetnek a várpalotai szatír ellen

2011. Július 19. 07:37, kedd | Kék hírek

Előzetesben a kerékpárúton fogdosó szatír

Előzetes letartóztatásba helyezte a bíróság azt a 27 éves férfit, aki több nőt is megtámadott és megfogdosott a 47-es főúttal párhuzamos kerékpárúton. A szatírt pénteken fogták el, mikor lecsapott újabb áldozatára.