2024. április 23, kedd - Béla

Csányi József polgármester-jelöltségét támogatja a Fidesz kiskunfélegyházi szervezete
2019. Június 07. 08:11, péntek | Helyi

A Nemzeti Fórum Egyesület polgármesterét, Csányi Józsefet támogatja az őszi önkormányzati választásokon a Fidesz kiskunfélegyházi szervezete.

Fórum Piknik Petőfiszálláson
2018. Július 11. 15:50, szerda | Helyi

Fórum Piknik Petőfiszálláson

Fórum Pikniket rendezett a Nemzeti Fórum Petőfiszállási Szervezete július 6-án, pénteken Nagy Péter helyi fórumtag és felesége, Bernadett tanyáján.

Lakossági fórum az illegális bevándorlásról, betelepítési kvótáról
2016. Szeptember 15. 09:47, csütörtök | Helyi

Lakossági fórum az illegális bevándorlásról, betelepítési kvótáról

A Kiskunfélegyházi Nemzeti Fórum tisztelettel meghívja az Érdeklődőket Az illegális bevándorlásról, a betelepítési kvótáról szóló lakossági fórumára 2016. szeptember 20-án, 18 órára.

Csányi József városunk új polgármestere
2014. Október 13. 05:23, hétfő | Helyi

Csányi József városunk új polgármestere

Csányi József, a város új polgármestere az eredményt Kiskunfélegyháza győzelmének nevezte.

A Nemzeti Fórum bemutatta jelöltjeit
2014. Augusztus 27. 15:50, szerda | Helyi önkormányzati

A Nemzeti Fórum bemutatta jelöltjeit

Ma (augusztus 27-én) a Nemzeti Fórum bemutatta jelöltjeit az októberi önkormányzati választásokra.