2024. április 28, vasárnap - Valéria

Mikor lesz munkaszüneti nap 2020-ban, melyik szombaton kell dolgozni, iskolába menni?
2019. November 19. 09:46, kedd | Helyi

Jövőre az ideinél jóval kevesebb szombati munkanapra és munkaszüneti napra kell figyelni, ugyanakkor három négynapos hétvégének is örülhetnek a munkába és az iskolába járók.

Ma munkaszüneti nap van a rendőrségen
2018. Április 24. 08:25, kedd | Helyi

Ma munkaszüneti nap van a rendőrségen

Az Országos Rendőr-főkapitányság tájékoztatja a lakosságot, hogy Szent György nap, a Rendőrség napja alkalmából április 24-e a rendőrség állománya számára munkaszüneti nap.

Aláírásgyűjtés december 24. munkaszüneti nappá nyilvánításához
2017. Október 07. 05:00, szombat | Belföld

Aláírásgyűjtés december 24. munkaszüneti nappá nyilvánításához

A Magyar Szakszervezeti Szövetség (MASZSZ) aktivistái valamennyi megyeszékhelyen gyűjtik az aláírásokat a december 24. munkaszüneti nappá nyilvánításáról szóló népszavazási kezdeményezéshez,

Jövőre hat szombaton kell dolgozni, viszont kilenc hosszú hétvége lesz
2017. Augusztus 03. 07:32, csütörtök | Helyi

Jövőre hat szombaton kell dolgozni, viszont kilenc hosszú hétvége lesz

Jövőre hat szombat is munkanap lesz a 2018. évi munkaszüneti napok körüli munkarendről szóló, nemzetgazdasági miniszteri rendelet szerint, amely a Magyar Közlönyben jelent meg.

Munkaszüneti nap lett nagypéntek
2017. Március 07. 14:51, kedd | Helyi

Munkaszüneti nap lett nagypéntek

Az Országgyűlés kedden a Fidesz-KDNP képviselőinek javaslatára munkaszüneti nappá nyilvánította nagypénteket, így idén április 14-től négynapos munkaszüneti ünneppé válik a húsvét.

Munkaszüneti napok és iskolai szünetek 2017-ben
2016. December 31. 13:00, szombat | Helyi

Munkaszüneti napok és iskolai szünetek 2017-ben

A gyerekek tanítási rendje nagyban befolyásolja a családi programok szervezését. 2017-ben ezekre a szünetekre lehet számítani:

Munkaszüneti nap lehet a szociális munka napja
2016. November 16. 11:33, szerda | Belföld

Munkaszüneti nap lehet a szociális munka napja

Munkaszüneti nappá nyilvánítaná november 12-ét, a szociális munka napját a szociális ágazatban dolgozók számára az a törvényjavaslat,

A hosszú hétvégéhez és az óraátállításhoz igazodik a vasúti forgalom
2016. Október 26. 08:01, szerda | Helyi

A hosszú hétvégéhez és az óraátállításhoz igazodik a vasúti forgalom

Mindenszentek ünnepnapját is magába foglaló hosszú hétvégén, október 30-án és 31-én a munkaszüneti napra, november elsején a vasárnapra, november 2-án a munkanapra érvényes menetrend szerint járnak a vonatok.

2016. Október 15. 11:00, szombat | Helyi

Munkaszüneti nap lesz nagypéntek

Munkaszüneti nap lesz nagypéntek - jelentette be Orbán Viktor miniszterelnök a Magyarországi Református Egyház Zsinatának emlékülésén, pénteken Budapesten.

2016. Október 14. 14:27, péntek | Belföld

Ügyfélfogadási rend változás a Kiskunfélegyházi Járási Hivatalban
2016. Október 12. 16:46, szerda | Helyi

Ügyfélfogadási rend változás a Kiskunfélegyházi Járási Hivatalban

A 2016. november 1-jei munkaszüneti nap kapcsán (október 14-15-én) az alábbiak szerint változik a Kiskunfélegyházi Járási Hivatal valamennyi szervezeti egységének nyitva tartása és ügyfélfogadási rendje:

NAV ügyfélfogadási rend változás
2015. Augusztus 06. 14:16, csütörtök | Helyi

NAV ügyfélfogadási rend változás

Tájékoztatjuk Tisztelt Ügyfeleinket, hogy a 2015. augusztus 20-ai munkaszüneti nap körüli munkarendváltozásra tekintettel a NAV irodáiban az ügyfélfogadási rend változik.