2024. április 19, péntek - Emma

Kivégezte a családját egy férfi Dunakeszin
2021. Szeptember 13. 07:52, hétfő | Belföld

Kivégezte a családját egy férfi Dunakeszin

Lőfegyverrel lelőtte volt anyósát, párját és közös gyermeküket egy férfi Dunakeszin vasárnap este, mindhárman életüket vesztették - közölte a police.hu honlapon a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság.

Donald Trump a tömeggyilkosságokról: az Egyesült Államokban nincs helye a gyűlöletnek
2019. Augusztus 05. 07:13, hétfő | Külföld

Donald Trump amerikai elnök a minapi tömeggyilkosságokkal kapcsolatban újságíróknak nyilatkozva kijelentette vasárnap, hogy az Egyesült Államokban \"nincs helye a gyűlöletnek\".

Azonosították a daytoni mészárlás elkövetőjét
2019. Augusztus 05. 05:00, hétfő | Külföld

Azonosították a daytoni mészárlás elkövetőjét

Azonosították a daytoni mészárlás elkövetőjét - jelentette be vasárnap délutáni sajtóértekezletén Nan Whaley, a város polgármestere.

Az ámokfutó volt apósa és anyósa abba a templomba járt, ahol a tömegmészárlást elkövette
2017. November 07. 05:00, kedd | Külföld

Az ámokfutó Devin Kelley volt apósa és anyósa abba a baptista templomba járt, ahol Kelley a tömegmészárlást elkövette a dél-texasi Sutherland Springsben.

2012. Április 16. 14:07, hétfő | Külföld

Lendült Breivik ökle a bíróságon

Megkérdőjelezte az oslói bíróság illetékességét a 77 rendbeli gyilkossággal vádolt Anders Behring Breivik, akinek pere hétfőn kezdődött meg a norvég fővárosban.

2012. Április 10. 07:15, kedd | Kék hírek

Kulcsi mészárlás - az anyát lassan hazaengedik

Túl van az életveszélyen a Fejér megyei Kulcson történt, négy halálos áldozatot követelő brutális bűncselekmény Budapesten ápolt sérültje, a gyanúsított édesanyja.

2012. Április 03. 14:11, kedd | Külföld

Nem tudni, mi késztette a mészárlásra

Hétre nőtt a hétfőn Kalifornia északi részén egy magánegyetemen elkövetett mészárlás halálos áldozatainak a száma – adta hírül a CNN amerikai hírtelevízió Larry Reidre, az oaklandi városi tanács elnökére hivatkozva.

2012. Március 15. 07:11, csütörtök | Külföld

Obama felelősségre vonást ígér az afganisztáni mészárlás ügyében

A Pentagon fáradságot nem kímélve ki fogja vizsgálni annak a vérontásnak a körülményeit, amelyet a minap egy amerikai katona követett el Afganisztánban.

2012. Március 13. 14:09, kedd | Külföld

Áldozatonként 30 év börtön a tömeggyilkos katonának

6600 évi börtönbüntetésre ítéltek egy volt katonát Guatemalában, aki 1982-ben részt vett egy több mint 200 ember életét követelő tömegmészárlásban.

2012. Március 07. 14:03, szerda | Külföld

Breivik márkabolt nyílt Kelet-Németországban: a többség nem tartja viccesnek

A neonáci körökben népszerű Thor Steinar ruházati márka a szélsőjobboldali norvég tömeggyilkos Anders Behring Breivikre emlékeztetve reklámozza magát.