2024. április 23, kedd - Béla

Idegenben lép pályára a KHTK
2014. November 27. 13:02, csütörtök | Helyi sport

Idegenben lép pályára a KHTK

Az őszi szezon utolsó mérkőzését idegenben játssza a Kiskunfélegyházi HTK megye I. osztályban szereplő labdarúgó csapata, az ellenfél a Kiskunhalasi FC együttese lesz.

Fölényesen nyert az Astra Budapesten
2014. November 23. 12:26, vasárnap | Helyi sport

Fölényesen nyert az Astra Budapesten

Idegenben lépett pályára a hétvégén a női futsal NB I. 10. fordulójában az Astra HFC csapata. Az éllovas ellenfele a sereghajtó ELTE-BEAC válogatottja volt. A mérkőzés nem hozott meglepetést.

Idegenben is begyűjtötte a három pontot a KHTK
2014. November 10. 08:39, hétfő | Helyi sport

Idegenben is begyűjtötte a három pontot a KHTK

A megyei I. osztályú bajnokság 13. fordulójában Kiskőrösön lépett pályára a listavezető. A két csapat általában szoros mérkőzéseket játszott a korábbi szezonokban.Idegenben is begyűjtötte a három pontot a KHTK.

Hazai pályán nyert az Astra
2014. November 01. 18:55, szombat | Helyi sport

Hazai pályán nyert az Astra

A miskolci DVTK- Vénusz csapatával mérkőzött ma (november 1-jén) az Astra Kiskunfélegyháza HFC. A női futsal NB I. hetedik fordulójában a hazaiak fölényes győzelmet arattak.

Újabb vereséget szenvedett a Loki
2014. Október 27. 14:00, hétfő | Helyi

Újabb vereséget szenvedett a Loki

Kiskunfélegyháza 40 néző. Vezette: Péter-Szabó Ottó ID., Suba Zoltán, Juhász Andor.

Óriási gondok a fejekben
2014. Október 20. 08:44, hétfő | Helyi

Óriási gondok a fejekben

Jakabszállás – Vasutas 6:1 (1:1)

Fehér lap és öt csere lesz a fociban?
2014. Október 17. 12:54, péntek | Sport

Fehér lap és öt csere lesz a fociban?

Be kellene vezetni a fehér lapot és a meccsenkénti öt cserét Michel Platini szerint. Legalábbis ezt fejtegeti az Európai Labdarúgó Szövetség elnöke csütörtökön megjelent könyvében.

Ekkora kamugép focistát! A saját mezét rángatta egy 11-sért - VIDEÓ
2014. Október 17. 09:50, péntek | Bulvár

Ekkora kamugép focistát! A saját mezét rángatta egy 11-sért - VIDEÓ

Hat mérkőzésre eltiltotta a brazil szövetség a válogatott Leandro Damiaót, miután a Santos játékosa saját mezét fogva húzta magát, hogy büntetőt kapjon.

Hazai pályán játszik a KHTK
2014. Október 16. 14:06, csütörtök | Helyi sport

Hazai pályán játszik a KHTK

A hétvégén a tizedik játéknapjához érkezik a megyei I. osztályú labdarúgó bajnokság mezőnye. A forduló valamennyi mérkőzését vasárnap rendezik.

Idegenben játszik a KHTK
2014. Október 10. 10:45, péntek | Helyi sport

Idegenben játszik a KHTK

A megyei I. osztályú labdarúgó bajnokság hétvégi 9. fordulójában a Tiszakécske vendége lesz a listavezető.

Gólzáporos győzelmet aratott a KHTK
2014. Szeptember 22. 08:57, hétfő | Helyi sport

Gólzáporos győzelmet aratott a KHTK

A megyei I. osztályú labdarúgó bajnokság 6. fordulójában az Akasztó FC –t látta vendégül a listavezető. A vendégek is jól kezdték az idei szezont, így egy színvonalas jó mérkőzésre számíthattak a kilátogató szurkolók.

Győzelem Kerekegyházán
2014. Szeptember 16. 16:25, kedd | Helyi sport

Győzelem Kerekegyházán

A Megyei II. osztály Északi csoportjának 5. fordulójában a félegyházi csapatot fogadta a Kerekegyháza együttese. A hazai csapat vezetői kitűnő körülményeket alakított ki a kereki pályán.