2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

KTM: technikai okok miatt szünetel a személyiokmány- és gépjármű-ügyintézés
2024. Január 24. 09:45, szerda | Belföld

KTM: technikai okok miatt szünetel a személyiokmány- és gépjármű-ügyintézés

A szakrendszer informatikai hibája miatt a kormányablakokban és az okmányirodákban a személyi okmányokkal és a gépjárművekkel kapcsolatos ügyintézésre jelenleg nincs lehetőség

Hetven ember ellen emeltek vádat egy kormányhivatali korrupciós ügyben
2021. Szeptember 03. 18:10, péntek | Belföld

Hetven ember ellen emeltek vádat egy kormányhivatali korrupciós ügyben

A Központi Nyomozó Főügyészség vezető beosztású hivatalos személy által hivatali kötelessége megszegésével, üzletszerűen és bűnszövetségben elkövetett hivatali vesztegetés elfogadásának bűntette

Időpontfoglalás kell a kormányhivatali ügyintézéshez
2020. November 12. 08:00, csütörtök | Belföld

Időpontfoglalás kell a kormányhivatali ügyintézéshez

Csak időpontfoglalással fogadják az ügyfeleket a kormányhivatali ügyfélszolgálatok szerdától, aki teheti, intézze online hivatali ügyeit - közölte a Miniszterelnökség szerdán az MTI-vel.

Vesztegetés és sikkasztás gyanúja miatt őrizetbe vettek négy fővárosi kormányhivatali dolgozót
2020. Március 11. 06:11, szerda | Belföld

Vesztegetés és sikkasztás gyanúja miatt őrizetbe vették a rendőrök a fővárosi kormányhivatal négy dolgozóját, a hivatal felfüggesztette a jogviszonyukat.

Elérhetővé vált a Bács-Kiskun Megyei Kormányhivatal karrierportálja
2020. Február 07. 13:10, péntek | Helyi

Elérhetővé vált a Bács-Kiskun Megyei Kormányhivatal karrierportálja

A Portálon megtekinthetőek a Bács-Kiskun Megyei Kormányhivatal aktuális állásajánlatai. Amennyiben konkrét elképzelése van, a regisztrációt követően tetszőleges pályázatra nyújthatja be a jelentkezését.

Tájékoztatás a kormányhivatalok munkaszüneti napok körüli munkarendjéről
2019. December 04. 13:03, szerda | Helyi

Tájékoztatás a kormányhivatalok munkaszüneti napok körüli munkarendjéről

A kormányablakokban és az okmányirodákban - a 2019. évi munkaszüneti napok körüli munkarendváltozásra tekintettel - az alábbi (országosan egységes) rendben tartanak félfogadást:

A magas színvonalú munkát ismerte el a Bács-Kiskun Megyei Kormányhivatal
2018. Március 31. 11:56, szombat | Helyi

A magas színvonalú munkát ismerte el a Bács-Kiskun Megyei Kormányhivatal

Idén is sor került a kormánymegbízotti elismerések adományozására azon állami tisztviselők részére, akik folyamatosan kiemelkedő és tartósan magas színvonalú szakmai munkát végeznek.

Börtönre ítélték a honosítást pénzért áruló hivatalnok nőt
2017. December 08. 07:29, péntek | Belföld

Börtönre ítélték a honosítást pénzért áruló hivatalnok nőt

Nem jogerősen négy év börtönbüntetésre ítélte a Nyíregyházi Törvényszék csütörtökön azt a kormányhivatali tisztviselőt, aki pénzért cserébe hamis honosítási kérelmeket állított ki magyarul nem beszélő külföldieknek.

Foglyul ejtette egy anya és lánya egy kormányhivatal munkatársait
2017. Július 09. 05:00, vasárnap | Belföld

Foglyul ejtette egy anya és lánya egy kormányhivatal munkatársait

Vádemelési javaslattal zárták a csepeli rendőrök annak az anyának és a lányának az ügyét, akik sértegették és nem engedték távozni a kormányhivatal munkatársait.

Fórum a foglalkoztatásért 2017.
2017. Március 22. 11:44, szerda | Helyi

Fórum a foglalkoztatásért 2017.

A munkáltatói fórumra 2017. március 30-án kerül sor a Kiskunfélegyházi Járási Hivatal Foglalkoztatási Osztályának tárgyalójában.

Átalakulás a Kormányhivatalnál
2017. Január 03. 15:45, kedd | Helyi

Átalakulás a Kormányhivatalnál

2017. január 1-jével a Bács-Kiskun Megyei Kormányhivatal kétirányú átalakulást valósít meg, melynek célja az ellátott közfeladatok hatékonyabb ellátásának biztosítása.

Munkaszüneti nap a Kormányhivatalban
2016. Június 23. 15:56, csütörtök | Helyi

Munkaszüneti nap a Kormányhivatalban

Tájékoztatjuk a Tisztelt Lakosságot, hogy a közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény 93. §. (2) bekezdése értelmében a Közszolgálati Tisztviselők napja július 1-je, amely munkaszüneti nap.