2024. április 28, vasárnap - Valéria

A korlátozások helyett új szabályok jönnek
2020. Április 24. 10:09, péntek | Helyi

A korlátozások helyett új szabályok jönnek

A védekezés első szakasza jövő hétvégén lezárul, a korlátozások helyett pedig új szabályok jönnek – mondta a miniszterelnök a Kossuth Rádió Jó reggelt, Magyarország! című műsorában.

Turisztikai korlátozások országszerte
2020. Április 09. 17:02, csütörtök | Helyi

Turisztikai korlátozások országszerte

Kecskeméten átmenetileg lezárják a Benkó Zoltán Szabadidőközpontot, az arborétumot és a Szent Hubertus Parkerdőt, közismert nevén a Nyíri erdőt - erről a helyi operatív törzs döntött szerdán.

Forgalomkorlátozások várhatók !!!
2015. Május 14. 09:11, csütörtök | Helyi

Forgalomkorlátozások várhatók !!!

A Városalapítók Hete rendezvénysorozat programjai miatt szükségessé válik Kiskunfélegyháza egyes utcáiban a lezárás, forgalomkorlátozás május 14-23. között!

Útlezárások Félegyházán
2014. Augusztus 16. 06:58, szombat | Helyi

Útlezárások Félegyházán

A Kiskunfélegyházi Polgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Osztálya tájékoztatja a tisztelt lakosságot, gépjárművel közlekedőket, hogy 2014. augusztus 20-án, szerdán Kiskunfélegyházán az alábbi útlezárásokra kerül sor: