2024. április 23, kedd - Béla

Több mint 37 millió gyűlt össze a kollégiumtűzben elhunyt férfi családjának
2019. Február 20. 17:25, szerda | Belföld

Több mint 37 millió gyűlt össze a kollégiumtűzben elhunyt férfi családjának

Harminchét és félmillió forint adomány érkezett a januári Ráday utcai kollégiumtűzben elhunyt férfi családjának támogatására

Szándékos gyújtogatás okozta a Ráday utcai kollégiumi tűzet
2019. Február 01. 17:05, péntek | Belföld

Szándékos gyújtogatás okozta a Ráday utcai kollégiumi tűzet

Szándékos gyújtogatás miatt égett ki a Károli Gáspár Református Egyetem fővárosi, a IX. kerületben található Ráday utcai kollégiuma, amelynek során egy ember életét vesztette

Egy 47 éves férfi a budapesti kollégiumi tűz áldozata
2019. Január 26. 13:06, szombat | Belföld

Egy 47 éves férfi a budapesti kollégiumi tűz áldozata

A rendőrök közigazgatási eljárás keretében azonosították a Ráday utcai kollégiumban szerda este keletkezett tűz áldozatát, az elhunyt egy 47 éves veszprémi férfi

Kigyulladt egy fővárosi kollégium, egy ember meghalt
2019. Január 24. 07:33, csütörtök | Belföld

Kigyulladt egy fővárosi kollégium, egy ember meghalt

Egy kollégium épületének több helyiségében keletkezett tűz szerdán este Budapest IX. kerületében, a Markusovszky téren, az épületben egy halottat találtak a tűzoltók – közölte a fővárosi Katasztrófavédelem az MTI-vel.

Csaknem ezer diáknak kellett elhagynia egy fővárosi kollégiumot tűz miatt
2018. November 27. 07:30, kedd | Belföld

Csaknem ezer diáknak kellett elhagynia egy fővárosi kollégiumot tűz miatt

Csaknem ezer embernek kellett elhagynia tűz miatt egy kollégiumot Budapest XI. kerületében, az Irinyi József utcában hétfőn késő este – közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság az MTI-vel.

Kollégiumban árult drogot egy banda Mosonmagyaróváron
2018. November 26. 10:27, hétfő | Belföld

Kollégiumban árult drogot egy banda Mosonmagyaróváron

Mosonmagyaróvári kábítószer-kereskedő hálózat öt tagja ellen emeltek vádat, mert egy kollégiumban egymásnak adták, majd értékesítették a kábítószert.

Nyári Szabadegyetem a Lakiteleki Népfőiskolán
2018. Július 04. 10:34, szerda | Helyi

Nyári Szabadegyetem a Lakiteleki Népfőiskolán

Értékfeltáró kollégiumok nyári szabadegyetemét tartották a Lakiteleki Népfőiskolán \" Kincsek a Kárpát-medencében\" címmel.

Kollégiumi modellprogram indul hátrányos helyzetű tanulóknak
2017. Október 14. 05:00, szombat | Belföld

Kollégiumi modellprogram indul hátrányos helyzetű tanulóknak

Kollégiumi modellprogram indul hátrányos helyzetű tanulóknak - tájékoztatta az Emberi Erőforrások Minisztériuma (Emmi) pénteken az MTI-t.

Vajon újra sikerül a félegyháziaknak?
2016. Május 28. 08:38, szombat | Helyi

Vajon újra sikerül a félegyháziaknak?

Immáron nyolcadik alkalommal kerül megrendezésre a Kollégiumi Olimpia mely május 27-én vette kezdetét.

Megvédte címét Kiskunfélegyháza a (K)Olimpián
2015. Június 02. 08:45, kedd | Helyi sport

Megvédte címét Kiskunfélegyháza a (K)Olimpián

Igaz, hogy csak egy ponttal előzték meg a hajdúböszörményi és a városnaményi csapatot, de megvédte címét Kiskunfélegyháza a VII. Kollégiumi Olimpián, mely május 29-31 között került megrendezésre.

VII. Kollégiumi Olimpia
2015. Május 27. 10:11, szerda | Helyi sport

VII. Kollégiumi Olimpia

2015. május 29-30-31-én a VII. Kollégiumi Olimpiát rendezi meg a Kiskunfélegyházi Középiskola, Szakiskola, Speciális Szakiskola és Kollégium Kiskunfélegyházán.

Tippek leendő kollégistáknak
2014. Augusztus 24. 11:30, vasárnap | Helyi

Tippek leendő kollégistáknak

Az alábbiakban néhány extra tippet adunk, amiről nem szabad megfeledkezni egy leendő kollégistának.