2024. április 25, csütörtök - Márk

Iskolaváró rendezvények a József Attila Általános Iskolában
2020. Január 31. 16:32, péntek | Helyi

Iskolaváró rendezvények a József Attila Általános Iskolában

A Kiskunfélegyházi József Attila Általános Iskola szeretettel várja a nagycsoportos Óvodásokat és Kedves Szüleiket iskolaváró rendezvényeire.

A Budai-hegységben túráztak a Józsefes diákok
2018. Június 04. 09:02, hétfő | Helyi sport

A Budai-hegységben túráztak a Józsefes diákok

A Kiskunfélegyházi József Attila Általános Iskola diákjai barlangtúrán vettek részt a Budai-hegység északi részén található Solymári - Ördöglyuk barlangban.

A József a harmadik legjobb a régióban
2018. Május 04. 15:54, péntek | Helyi sport

A József a harmadik legjobb a régióban

2018. április 27-én Tiszaalpáron, a XVIII. Régiós Természetismereti Versenyen a Kiskunfélegyházi József Attila Általános Iskola székhelyintézményének 8. a osztályos csapata a IV. helyet szerezte meg.

Új csúcsot értek el a félegyházi diákok az idei első Diákolimpia® országos döntőn
2017. Október 16. 16:13, hétfő | Helyi sport

2017. október 14-15-én, csodás őszi hangulatban rendezték meg Budapesten a Diákolimpia® Ügyességi és Váltófutó Csapatbajnokság Országos Döntőjét, ezzel elrajtolt a 2017/2018. tanév döntőinek sorozata.