2024. április 24, szerda - György

Keresztúttal emlékeztek meg Jézus Krisztus szenvedéseiről
2018. Március 24. 06:41, szombat | Helyi

Keresztúttal emlékeztek meg Jézus Krisztus szenvedéseiről

A húsvéti ünnepkör részeként két egyházközségünk keresztúttal emlékezett meg Jézus Krisztus szenvedéseiről és haláláról március 23-án az Ótemplomban tartott szentmisét követően.

Keresztútra várják a híveket
2018. Március 23. 12:20, péntek | Helyi

Keresztútra várják a híveket

A két egyházközség a hagyományokhoz hűen közös keresztútra várja a híveket ma (március 23-án) az Ótemplomban.

Ferenc pápa vezette a húsvéti keresztutat nagypéntek este a római Colosseumnál
2017. Április 15. 07:17, szombat | Külföld

Ferenc pápa vezette a húsvéti keresztutat nagypéntek este a római Colosseumnál

Egyháziak és világiak vitték a keresztet a világ számos térségének képviseletében a római Colosseumnál tartott keresztúton nagypéntek este, amelyet Ferenc pápa a mai világ \"bűneit\" felsoroló imával zárt le.

Keresztúttal hangolódtak a húsvéti ünnepekre
2016. Március 21. 11:49, hétfő | Helyi

Keresztúttal hangolódtak a húsvéti ünnepekre

Kiskunfélegyházán szép hagyományokra tekint vissza a városi keresztút, melyet a két egyházközség közösen szervez.

Keresztút a Kálváriánál
2014. Április 20. 07:00, vasárnap | Helyi

Keresztút a Kálváriánál

Keresztút járásával emlékeztek április 18-án, Nagyböjt péntekjén a katolikus hívek Jézus szenvedéseire és keresztre feszítésére a Kálváriánál.