2024. április 28, vasárnap - Valéria

Tour de Puszta terep és tájékozódási kerékpár túra
2019. Február 23. 14:19, szombat | Helyi

Tour de Puszta terep és tájékozódási kerékpár túra

Télbúcsúztató, átmozgató terep és tájékozódási kerékpár túrára vár mindenkit Kiskunfélegyházi Amatőr Kerékpáros Klub március 3-án.

Ősök nyomában kerékpáros emléktúra
2017. Augusztus 15. 12:27, kedd | Helyi

Ősök nyomában kerékpáros emléktúra

A kis csapat 2017. augusztus 12-13-án Kovács Gyula szervezésében elkerekezett Jászfényszaruba, az ősök nyomában, azzal a céllal, hogy szorosabb baráti kapcsolatot alakítson ki a két város egymással.

2015. Április 06. 16:00, hétfő | Helyi

Bicajjal a Duna forrásához és vissza

Befejező részéhez érkezett úti beszámolónk, mely Ballagi Károly és Fruzsi jóvoltából született. Ők megtettek kerékpárral egy hónap alatt nem kevesebb, mint 2735,2 km-t Kiskunfélegyházától a Duna forrásáig és vissza.

2015. Április 05. 16:00, vasárnap | Helyi

Bicajjal a Duna forrásához és vissza

Harmadik részéhez ért a 4 részből álló úti beszámoló, mely Ballagi Károly és társa Fruzsi tollából ered. Nem kevesebbre vállalkoztak, mint bringával eljutni a Duna forrásához és persze vissza is!

2015. Április 04. 16:00, szombat | Helyi

Bicajjal a Duna forrásához és vissza

4 részes kerékpártúra-leírásunk Ballagi Károly tollából született, aki társával Fruzsival arra vállalkozott, hogy bringával eljusson a Duna forrásához és vissza. Ma a második hét történéseit olvashatjátok.

2015. Április 03. 16:00, péntek | Helyi

Bicajjal a Duna forrásához és vissza

4 részből álló cikksorozatunkból megtudhatod Ballagi Károly és társa Fruzsi jóvoltából, mi vár rád egy hosszú bringatúrán, amely egészen a Duna forrásához vezet...no és persze vissza.

HÚSVÉTI MEGLEPETÉS !!!
2015. Március 31. 14:23, kedd | Helyi

HÚSVÉTI MEGLEPETÉS !!!

Fantasztikus úti beszámolóval készülünk a Húsvéti Ünnepekre! Négy napon keresztül követhetitek nyomon Fruzsi és Károly útját, akik bringával tették meg az utat a Duna forrásához és vissza!

2014. Augusztus 17. 17:00, vasárnap | Belföld

Balatoni kerékpártúra Siófoktól – Siófokig 4. rész