2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

Változik a Kormányablak ügyfélfogadási rendje
2017. Március 08. 09:00, szerda | Helyi

Változik a Kormányablak ügyfélfogadási rendje

A Kiskunfélegyházi Járási Hivatal KORMÁNYABLAK Osztályának ügyfélfogadás változása 2017. márc. 14-én

Vesztegetés miatt emeltek vádat egy járási hivatal vezetője ellen
2016. Június 27. 09:27, hétfő | Belföld

Vesztegetés miatt emeltek vádat egy járási hivatal vezetője ellen

Hivatali vesztegetés bűntettével vádolja a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Főügyészség az egyik megyei járási hivatal osztályvezetőjét, aki pénzért cserébe adatokat szolgáltatott ki a földhivatali nyilvántartásból

Figyelem! Január 1-től elköltözik!
2015. December 30. 08:50, szerda | Helyi

Figyelem! Január 1-től elköltözik!

A Kiskunfélegyházi Járási Hivatal Élelmiszerlánc-Biztonsági és Állategészségügyi Osztálya a Polgármesteri Hivatal I. emeletéről elköltözik az Innovációs Központba (Szent János tér 2.)

Július 1-jén szünetel az ügyfélfogadás a kormányhivatalok ügyfélszolgálatain
2015. Június 19. 16:18, péntek | Helyi

Július 1-jén szünetel az ügyfélfogadás a kormányhivatalok ügyfélszolgálatain

Július 1-je 2001-től a köztisztviselők, 2011-től már a kormánytisztviselők napja is, amely munkaszüneti nap.

Friss állásajánlatok
2015. Június 02. 09:47, kedd | Helyi

Friss állásajánlatok

A Bács-Kiskun Megyei Kormányhivatal Kiskunfélegyházi Járási Hivatal Foglalkoztatási Osztályának jelenlegi állásajánlatai cikkünkben már olvashatók.

Április 1-től gyorsabb az ügyintézés a járási hivataloknál
2015. Április 07. 10:09, kedd | Helyi

Április 1-től gyorsabb az ügyintézés a járási hivataloknál

2015. április 1-től átalakult a fővárosi és megyei kormányhivatalok eddigi szervezeti struktúrája, valamint új feladatokat delegál a kormányhivatalokhoz egy új jogszabály,amelynek célja az egységes kormányhivatali rendszer megteremtése.

Változás!!! A családi pótlék is érintett
2015. Március 08. 15:50, vasárnap | Belföld

Változás!!! A családi pótlék is érintett

Április 1-től a fővárosi és a megyei kormányhivatalok intézik a családi pótlékkal, családtámogatásokkal kapcsolatos kérelmeket.

Munkaügyi Központ friss álláshirdetései
2015. Január 20. 16:54, kedd | Helyi

Munkaügyi Központ friss álláshirdetései

Az alábbiakban a Bács-Kiskun Megyei Kormányhivatal Kiskunfélegyházi Járási Hivatal Járási Munkaügyi Kirendeltségének jelenlegi állásajánlatait olvashatják.

Állásajánlatok Kiskunfélegyházán és vonzáskörzetében
2014. November 18. 08:21, kedd | Helyi

Állásajánlatok Kiskunfélegyházán és vonzáskörzetében

A Bács-Kiskun Megyei Kormányhivatal Kiskunfélegyházi Járási Hivatal Járási Munkaügyi Kirendeltségének jelenlegi állásajánlatai a következők:

2015-ben jelentős bérnövekedésben részesülnek a fegyveres testületeknél szolgálók
2014. Október 23. 20:24, csütörtök | Belföld

A jövő évben az állam racionalizálása lesz a feladat, 2015. július 1-jétől jelentős bérnövekedésben részesülnek a fegyveres testületeknél szolgálatot teljesítők, 2016-ban pedig elindul a közszolgálati életpályamodell.

Állásajánlatok
2014. Április 18. 14:42, péntek | Helyi

Állásajánlatok

A Bács-Kiskun Megyei Kormányhivatal Kiskunfélegyházi Járási Hivatal Járási Munkaügyi Kirendeltségének jelenlegi állásajánlatai.