2024. április 26, péntek - Ervin

Három nap, három verseny
2020. Augusztus 26. 14:23, szerda | Helyi sport

Három nap, három verseny

Szarvason I. Trianoni Emlékfutás néven futóversenyt rendeztek augusztus 20-án, melyen Győri Dolli Diána a kiskunfélegyházi 3K Sportegyesület versenyzője indult 3000 m-en és abszolút női első helyezett lett.

Előbb összetört egy autót, majd ellopott egy biciklit
2019. December 18. 12:01, szerda | Kék hírek

Előbb összetört egy autót, majd ellopott egy biciklit

Jogosítvány nélkül vezetett egy lejárt műszaki érvényességű, kopott gumiabroncsokkal felszerelt autót egy férfi Kondoroson kedden.

Életét vesztette egy motoros Gyomaendrőd és Kondoros között
2017. Július 15. 18:17, szombat | Belföld

Életét vesztette egy motoros Gyomaendrőd és Kondoros között

A helyszínen életét vesztette egy motoros szombat délután, amikor összeütközött egy szemből érkező személygépkocsival Békés megyében Kondoros és Gyomaendrőd között a 4642-es számú úton - közölte a rendőrség a honlapján.

Gyomaendrődön szálltak versenybe íjászaink
2014. Április 28. 10:37, hétfő | Helyi

Gyomaendrődön szálltak versenybe íjászaink

Április 27.-én vasárnap a Kőrösmenti Íjfeszítő Egylet szervezett örömíjász versenyt Gyomaendrődön.

Úszósikerek Gyomaendrődön
2013. Június 24. 16:06, hétfő | Helyi sport

Úszósikerek Gyomaendrődön

Regionális úszóversenyt rendeztek június 23-án, Gyomaendrődön, ahol a Kiskunfélegyházi úszó Egyesület legkisebb versenyzői álltak ismét rajtkőre