2024. április 25, csütörtök - Márk

A házi orvosi ellátás igénybevető augusztus 10-én, szombaton
2019. Augusztus 06. 15:04, kedd | Helyi

A házi orvosi ellátás igénybevető augusztus 10-én, szombaton

A kiskunfélegyházi Egészségközpont tájékoztatja Önöket, hogy 2019. augusztus 10-én, szombaton házi gyermek- és felnőtt orvosi ellátás igénybe vehető.

Új eszköz segíti a félegyházi gyermekgyógyászatot
2017. Május 23. 15:05, kedd | Helyi

Új eszköz segíti a félegyházi gyermekgyógyászatot

Ma (május 23-án) került átadásra az az ABPM készülék, mely ezentúl a kiskunfélegyházi Kórház Gyermek Szakrendelésére érkező, vérnyomás problémákkal küzdő gyermekek gyógyításához nyújt segítséget.

Gyermekorvos: az első két évben különösen oda kell figyelni a táplálkozásra
2016. Július 03. 07:00, vasárnap | Életmód

Gyermekorvos: az első két évben különösen oda kell figyelni a táplálkozásra

A kisgyermekek táplálkozása a fogantatástól az első két évig nagy mértékben befolyásolja későbbi hajlamukat a cukorbetegségre és szív- és érrendszeri megbetegedésekre

Születés Hete a Könyvtárban
2015. Május 05. 16:00, kedd | Helyi

Születés Hete a Könyvtárban

Ezen jeles alkalomból kibővített Betűbölcsi keretében várták az Érdeklődőket ma (május 5-én) 9:30-tól a Petőfi Sándor Városi Könyvtárba.

Programok a Születés Hete alkalmából
2015. Április 16. 09:46, csütörtök | Helyi

Programok a Születés Hete alkalmából

2015. május 5-én a Petőfi Sándor Városi Könyvtár rendezvénytermében (Szent János tér 9.) programok sorozata várja az Érdeklődőket a Születés Hete alkalmából.

Fontossági sorrend: a parlamenti autók után a gyerekek ellátása
2014. December 14. 15:00, vasárnap | Helyi

Fontossági sorrend: a parlamenti autók után a gyerekek ellátása

Az elvándorlás miatt akadozik az ellátás a gyerekosztályon, de nincs pénz a helyrehozatalra.

2012. Március 29. 07:07, csütörtök | Belföld

10 dolog, amit az újszülöttekről tudni kell

A Fox News-nak nyilatkozó egyik gyermekorvos elmondta: ő minden újszülöttel érkező anyukát és apukát ellát néhány kulcsfontosságú tudnivalóval, mielőtt elengedi őket.