2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

A tanítók tanítójára emlékezett Félegyháza
2019. Augusztus 31. 09:07, szombat | Helyi

A tanítók tanítójára emlékezett Félegyháza

Fekete Pál születésének 80. évfordulója alkalmából tartott megemlékezést kedden a város önkormányzata és a Móra Ferenc Közművelődési Egyesület a kiváló tanáregyéniség és politikus Deák Ferenc utcai szobránál.

80 éve született Fekete Pál
2019. Augusztus 15. 17:40, csütörtök | Helyi

80 éve született Fekete Pál

2019. augusztus 27-én, kedden 18.00 órakor városunk díszpolgára, Fekete Pál születésének 80. évfordulója alkalmából tartanak megemlékezést és koszorúzást.

A Tanítók tanítója
2015. November 06. 19:14, péntek | Helyi

A Tanítók tanítója

Ezek a sorok állnak városunk díszpolgárának Fekete Pál emlékszobrának oszlopán. Ott áll a mai naptól (november 6.), ahol iskoláját immáron örökre szemmel tudja tartani.

A házigazdák nyerték a Fekete Pál emlékversenyt
2014. November 14. 19:47, péntek | Helyi

A házigazdák nyerték a Fekete Pál emlékversenyt

A kiváló pedagógus, szakfelügyelő, országgyűlési képviselő, tankönyvíró Fekete Pál tiszteletére rendeztek anyanyelvi emlékversenyt november 13-án a József Attila Általános Iskola Platán Utcai Tagintézményében.

Anyanyelvi emlékverseny a magyar nyelv napján
2014. November 13. 15:26, csütörtök | Helyi

Anyanyelvi emlékverseny a magyar nyelv napján

A kiváló pedagógus, szakfelügyelő, országgyűlési képviselő, tankönyvíró Fekete Pál tiszteletére rendeznek ma (november 13-án) anyanyelvi emlékversenyt a József Attila Általános Iskola Platán Utcai Tagintézményében.