2024. április 19, péntek - Emma

Sylvester Stallone rendezői változattal készül a Rocky 4. évfordulójára
2020. Augusztus 31. 16:08, hétfő | Bulvár

Sylvester Stallone rendezői változattal készül a Rocky 4. évfordulójára

Sylvester Stallone bejelentette, hogy a Rocky 4. bemutatásának novemberi, 35. évfordulójára elkészíti a film rendezői változatát - írta meg a The Hollywood Reporter.

Egy éve pusztított a tűz a Notre-Dame-ban, harangozással emlékeznek
2020. Április 15. 07:07, szerda | Külföld

Egy éve pusztított a tűz a Notre-Dame-ban, harangozással emlékeznek

Harangozással emlékeznek meg szerda este a párizsi Notre-Dame-ban a székesegyházban pusztító egy évvel ezelőtti tűzvészről.

Buzánszky Jenőre emlékeztek születésnapjának évfordulója alkalmából
2019. Május 04. 05:00, szombat | Belföld

Buzánszky Jenőre emlékeztek születésnapjának évfordulója alkalmából

Buzánszky Jenőre, az Aranycsapat utolsóként elhunyt tagjára emlékeztek pénteken sírhelyénél, a Szent István-bazilika altemplomában abból az alkalomból, hogy a 49-szeres válogatott labdarúgó szombaton lenne 94 éves.

Országszerte megemlékezéseket tartanak a doni katasztrófa 75. évfordulója alkalmából
2018. Január 12. 07:30, péntek | Belföld

Országszerte megemlékezéseket tartanak ma a doni katasztrófa 75. évfordulója alkalmából.

Emlékezés Petőfi Sándor születésének 195. évfordulójára
2017. December 28. 09:57, csütörtök | Helyi

Emlékezés Petőfi Sándor születésének 195. évfordulójára

Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata, a Petőfi Emlékbizottság és a Petőfi Sándor Városi Könyvtár tisztelettel meghívja Önt december 31-én, Petőfi Sándor születésének 195. évfordulója tiszteletére rendezett ünnepségre.

Példátlan évfordulóra készül a brit uralkodó és férje
2017. November 19. 09:37, vasárnap | Külföld

Példátlan évfordulóra készül a brit uralkodó és férje

Az angol monarchia évezredes történetében példátlan évfordulóra készül a londoni udvar: platinalakodalmát, vagyis 70. házassági évfordulóját ünnepli hétfőn a 91 esztendős II. Erzsébet királynő és 96 éves férje, Fülöp edinburgh-

Már kalkulálhatók a január elsejei évfordulós kgfb-díjak
2017. November 10. 07:27, péntek | Belföld

Már kalkulálhatók a január elsejei évfordulós kgfb-díjak

Kgfb- díjkalkulátort indított a biztosítók szövetsége honlapján, a Mabisz Díjnavigátor az összes piaci szereplő minden kgfb-kedvezményét tartalmazza, üzleti érdekektől mentes,

A múlt végtelen
2016. Július 31. 10:08, vasárnap | Helyi

A múlt végtelen

Július 29-én Petőfi Sándor halálának 167. évfordulójára emlékezett városunk. A koszorúzással egybekötött megemlékezésen dr. Csorba László, egyetemi docens szólt a megjelentekhez.

Emlékezzünk együtt Petőfire
2016. Július 29. 11:00, péntek | Helyi

Emlékezzünk együtt Petőfire

Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata, a Kiskun Múzeum és a Petőfi Emlékbizottság július 29-én, pénteken Petőfi Sándor halálának 167. évfordulója alkalmából rendez ünnepi megemlékezést.

Ünnepel a nyugdíjas klub!
2016. Február 22. 16:34, hétfő | Helyi

Ünnepel a nyugdíjas klub!

A Kiskunfélegyházi Nyugdíjas Klubok Egyesülete tisztelettel meghívja Önt 2016. március 5-én 10 órára az egyesület megalakulásának 25. évfordulója alkalmából tartandó műsoros rendezvényére.

Városunk a Doni Katasztrófára emlékezett
2016. Január 12. 17:14, kedd | Helyi

Városunk a Doni Katasztrófára emlékezett

Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata, a Petőfi Sándor Bajtársi Egyesület a Doni-katasztrófa 73. évfordulója alkalmából koszorúzással egybekötött emlékező rendezvényt tartott ma (január 12-én).

Emlékezzünk együtt a Doni-katasztrófára!
2016. Január 11. 09:40, hétfő | Helyi

Emlékezzünk együtt a Doni-katasztrófára!

Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata, a Petőfi Sándor Bajtársi Egyesület tisztelettel meghívják Önt a Doni-katasztrófa 73. évfordulója alkalmából koszorúzással egybekötött emlékező rendezvényére.