2024. április 25, csütörtök - Márk

Koszorúzással és irodalmi délelőttel tisztelegtek nemzetünk hősének emléke előtt
2018. Január 01. 08:11, hétfő | Helyi

Petőfi Sándor születésének 195. évfordulójának tiszteletére koszorúzással egybekötött ünnepséget rendeztek.

Megújult az állandó tárlat
2017. Augusztus 27. 11:00, vasárnap | Helyi

Megújult az állandó tárlat

Megújult környezetben, ­kibővült tartalommal várja a látogatókat a Petőfi Sándor emléke és kultusza Kiskunfélegyházán című állandó kiállítás abban az emlékházban, ahol a költő gyermekéveit töltötte.

Emlékezzünk együtt Petőfire
2016. Július 29. 11:00, péntek | Helyi

Emlékezzünk együtt Petőfire

Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata, a Kiskun Múzeum és a Petőfi Emlékbizottság július 29-én, pénteken Petőfi Sándor halálának 167. évfordulója alkalmából rendez ünnepi megemlékezést.

Móra Ferenc Emléknap
2016. Július 18. 13:00, hétfő | Helyi

Móra Ferenc Emléknap

Kiskunfélegyháza Város Önkormányzata, a Móra Ferenc Társaság, a Kiskun Múzeum és a Móra Ferenc Közművelődési Egyesület szeretettel hív minden érdeklődőt a Móra Ferenc Emléknap programjaira július 19-én, kedden.

Programok a Kiskun Múzeumban
2016. Május 02. 14:25, hétfő | Helyi

Programok a Kiskun Múzeumban

Tekintsék meg a Kiskun Múzeum májusi program ajánlatát.

Tárt kapuk - nyitott nap a múzeumokban
2015. Április 13. 11:07, hétfő | Helyi

Tárt kapuk - nyitott nap a múzeumokban

Sok érdekes program várja a múzeumi nyitott nap keretében az érdeklődőket. Több intézmény is ingyenesen látogatható ezen a napon.

Kiállítás nyílt a megújult Petőfi Sándor Emlékházban
2013. Szeptember 25. 17:58, szerda | Helyi

Kiállítás nyílt a megújult Petőfi Sándor Emlékházban

Kiskunfélegyházán a Petőfi Sándor utca 7. szám alatti ház homlokzatán emléktábla hirdeti, „Itt töltötte gyermekévet Petőfi Sándor”.

Felújítják a Petőfi emlékházat
2013. Június 14. 11:00, péntek | Helyi önkormányzati

Felújítják a Petőfi emlékházat

Ötszázezer forintot költenek idén a Petőfi emlékház felújítására