2024. április 16, kedd - Csongor

Balesetet okozott, majd utána elaludt a rendőrautóban
2021. Október 19. 09:53, kedd | Belföld

Balesetet okozott, majd utána elaludt a rendőrautóban

Két autó ütközött össze Újpesten, a balesetet követően az egyik sofőr elhagyta a helyszínt. A közeli erdőben fogták el a rendőrök – miután felébresztették. A férfit ég a járőrautóba ültették, ahol újra elnyomta az álom.

Elaludt betörés közben
2021. Szeptember 08. 16:06, szerda | Kék hírek

Elaludt betörés közben

A kiskunmajsai rendőrök ébresztették fel a megfáradt betörőt.

1 halott, 8 sérült Lajosmizsénél
2019. Augusztus 10. 15:06, szombat | Helyi

1 halott, 8 sérült Lajosmizsénél

Egy ember életét vesztette és nyolcan megsérültek, amikor felborultak mikrobuszukkal az M5-ös autópályán Lajosmizse határában.

Elaludt a sofőr az M5-ösön Kiskunfélegyháza határában
2019. Július 27. 09:43, szombat | Helyi

Elaludt a sofőr az M5-ösön Kiskunfélegyháza határában

Egy vendégmunkás család két autóval tartott Romániába, amikor a hátsó sofőr elaludt és összeütköztek az M5-ös autópályán Kiskunfélegyháza határában, szombat hajnalban.

3 gyerek és 5 felnőtt borult árokba az M5-ös autópályán hajnalban
2019. Június 26. 08:23, szerda | Helyi

3 gyerek és 5 felnőtt borult árokba az M5-ös autópályán hajnalban

Három kiskorú gyermek és öt felnőtt borult árokba az M5-ös autópályán hajnalban Kecskemét határában.

Elaludt a gépkocsi vezetője és felborult autójával
2019. Április 19. 19:42, péntek | Helyi

Elaludt a gépkocsi vezetője és felborult autójával

Szalagkorlátnak ütközött és felborult egy gépkocsi pénteken kora délelőtt az M5-ös autópálya Röszke felé vezető oldalán, a 102-es kilométernél.

Súlyos baleset: elaludt az Audi sofőrje, árokba borultak
2018. Június 23. 20:24, szombat | Helyi

Súlyos baleset: elaludt az Audi sofőrje, árokba borultak

Ketten súlyosan megsérültek, amikor árokba borult egy személygépkocsi az M5-ös autópályán Lajosmizse térségében.

Megrongálta az autót és az utastérben elaludt a kiskunfélegyházi gyanúsított
2016. Október 22. 08:05, szombat | Helyi

Megrongálta az autót és az utastérben elaludt a kiskunfélegyházi gyanúsított

A Kiskunfélegyházi Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya nyomozást indított garázdaság vétség és rongálás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt K. Róbert 26 éves helyi lakos ellen.

Feltehetően elaludt a sofőr a külföldi egyetemistákat sújtó spanyolországi buszbalesetnél
2016. Március 22. 07:47, kedd | Külföld

A nyomozás elsődleges adatai szerint a sofőr elaludhatott a volánnál, emiatt következhetett be vasárnap hajnalban az északkelet-spanyolországi Tarragona közelében az a súlyos buszbaleset,