2024. április 18, csütörtök - Andrea

A brit kormány leveszi az összes országot a vörös listáról
2021. December 15. 12:02, szerda | Külföld

A brit kormány leveszi az összes országot a vörös listáról

A brit kormány szerdától leveszi az összes országot a koronavírus-fertőzés szempontjából legkockázatosabbnak ítélt országok és területek vörös beutazási listájáról.

Hétfőn újabb döntések várhatók a koronavírus-szabályokról
2020. December 04. 05:00, péntek | Belföld

Hétfőn újabb döntések várhatók a koronavírus-szabályokról

Hétfőn várható döntés arról, milyen rendelkezések követik a december 11-én lejáró korlátozó intézkedéseket, milyen szabályok vonatkoznak majd az ünnepekre - közölte Orbán Viktor miniszterelnök a Facebookon csütörtökön.

Nem hagytuk magunkat – Félegyháza talpon maradt
2020. Október 07. 22:26, szerda | Helyi

Nem hagytuk magunkat – Félegyháza talpon maradt

Tisztelettel jelentem, erre az évre megnyertük a meccset: Kiskunfélegyháza Város – Válsághelyzet: 1-0. Egyetlen forint külső segítség nélkül átvészeljük 2020-at.

Az adózást és a SZÉP-kártyát érintő könnyítésekről döntött a kormány
2020. Április 16. 18:06, csütörtök | Belföld

Az adózást és a SZÉP-kártyát érintő könnyítésekről döntött a kormány

A kormány a koronavírus-járvánnyal összefüggésben döntött a beszámolók és adóbevallások elhalasztásáról, a kártyás vásárlás lehetőségének szélesítéséről, áfakönnyítésről és a SZÉP-kártyára adható összegek emelésé

Engedélyezték a skálás gyilkos feltételes szabadságát, de a döntés nem végleges
2020. Január 15. 05:00, szerda | Kék hírek

Engedélyezték a skálás gyilkos feltételes szabadságát, de a döntés nem végleges

Első fokon engedélyezte az egyik skálás gyilkos, Bene László feltételes szabadságra bocsátását a bíróság, de a döntés még nem végleges.

Nincs újabb döntés a gyöngyöspatai iskola ügyében
2020. Január 07. 07:13, kedd | Belföld

Nincs újabb döntés a gyöngyöspatai iskola ügyében

Nem döntött még a Kúria kártérítésről a gyöngyöspatai önkormányzatot érintő, személyhez fűződő jog megsértése miatt indult perben - közölte a Kúria hétfő este az MTI-vel.

A kutyák is tisztában vannak azzal, ha nem tudnak valamit
2018. November 21. 13:11, szerda | Életmód

A kutyák is tisztában vannak azzal, ha nem tudnak valamit

A kutyák is rendelkeznek bizonyos szintű metakognitív képességekkel, ami azt jelenti, hogy tisztában vannak azzal, ha nincs elegendő információjuk egy probléma megoldásához és emiatt igyekeznek több információhoz jutni,

A felnőttekhez hasonló módon képesek dönteni a kisgyermekek társas helyzetekben
2018. November 16. 08:08, péntek | Életmód

A felnőttekhez hasonló módon képesek dönteni a kisgyermekek társas helyzetekben

A kisgyermekek a felnőttekhez hasonlóan figyelembe veszik a kontextust, a múlt eseményeit, és más személyek tudását is a társas helyzetekre vonatkozó döntéseik meghozásakor

Ősszel dönthetnek a vörösiszapperben
2018. Június 15. 07:28, péntek | Belföld

Ősszel dönthetnek a vörösiszapperben

Várhatóan az ősszel születik meg az ítélet a vörösiszapperben - írta a Magyar Hírlap pénteken.

Pénzkérdés egy kapcsolatban
2015. Július 19. 15:00, vasárnap | Bulvár

Pénzkérdés egy kapcsolatban

Ki döntsön arról, hogy mire lehet költeni és mire nem, mi van, ha az egyikünk többet keres a másiknál? Számtalan lehetőség a vitára, veszekedésre.

Késő ősszel várható döntés a jövő évi minimálbérről
2015. Június 26. 07:06, péntek | Belföld

Késő ősszel várható döntés a jövő évi minimálbérről

A minimálbérről nem a kormány dönt, annak összegéről a munkáltatók és munkavállalók érdekegyeztető fórumán születik majd döntés várhatóan az év utolsó hónapjaiban - közölte a Miniszterelnökség Sajtóirodája csütörtökön.

Év Autója 2015
2015. Február 11. 10:10, szerda | Helyi

Év Autója 2015

Megvannak a végső jelöltek!