2024. április 28, vasárnap - Valéria

Bagdi István-Csincsák Zoltán labdarúgó Emléktorna
2020. Január 02. 14:14, csütörtök | Helyi sport

Bagdi István-Csincsák Zoltán labdarúgó Emléktorna

2020. január 4-én, szombaton 11 órától kerül megrendezésre a Bagdi István-Csincsák Zoltán labdarúgó Emléktorna a Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnokban. Szeretettel várnak mindenkit.

A nagyszerű testnevelő tanárra, Csincsák Zoltánra emlékeztek
2019. Március 11. 10:32, hétfő | Helyi

A nagyszerű testnevelő tanárra, Csincsák Zoltánra emlékeztek

Csincsák Zoltán, a legendás testnevelő tanár négy évvel ezelőtt, március 2-án hunyt el.

Csincsák Zoltán-Bagdi István labdarúgó Emléktorna
2019. Január 03. 12:22, csütörtök | Helyi sport

Csincsák Zoltán-Bagdi István labdarúgó Emléktorna

2019. január 5-én, szombaton 11 órától kerül megrendezésre a Csincsák Zoltán- Bagdi István labdarúgó Emléktorna a Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnokban. Szeretettel várnak mindenkit.

Testnevelő tanárukra emlékezve futottak
2018. Március 03. 08:00, szombat | Helyi

Testnevelő tanárukra emlékezve futottak

Három éve annak, hogy a köztiszteletben álló Csincsák Zoltán testnevelő tanár, labdarúgó elhunyt. Emlékére minden évben gyertyát gyújtanak a Kossuth Lajos szakiskola kollégiumának tanulói.

A félegyházi labdarúgás nagynevű sportolóinak emléke előtt tisztelegve rúgták a bőrt
2018. Január 07. 14:14, vasárnap | Helyi

Csincsák Zoltán mellett Bagdi István is sokat tett a félegyházi labdarúgásért, nem hiába rendezték meg emlékükre immáron harmadik alkalommal az öregfiúk labdarúgó tornáját.

Csincsák Zoltánra és Bagdi Istvánra emlékeznek
2018. Január 02. 17:19, kedd | Helyi sport

Csincsák Zoltánra és Bagdi Istvánra emlékeznek

2018. január 13-án Csincsák Zoltán és Bagdi István emlékére labdarúgó torna kerül megrendezésre a a KÉSZ Aréna Városi Sportcsarnokban.